شمانیوز

بیوگرافی ستاره اسکندری و همسرش با عکس های لو رفته ستاره اسکندریو ماجرای شهرت و کشف حجاب در ترکیه را در زیر می خوانید.

ستاره اسکندری متولد 25 خرداد 1353 در تربت حیدریه، بازیگر است.

 

دانشجوری انصرافی رشته مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد می باشد، فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و با نقش نرگس در تلویزیون به شهرت رسید.

 

خانواده

 

پدرش اهل کاشمر و مادر و خودش اهل تربت حیدریه می باشد.

 

یک خواهر (سارا) و یک برادر بزرگتر (سیامک) و یک خواهر (لاله) و برادر کوچکتر (روزبه) از خود دارد، مشهورترین آنها لاله اسکندری بازیگر و سارا اسکندری چهره پرداز است.

 

حسین اسکندری عموی ایشان نیز از مجریان سابق تلویزیون می باشد.

 

علاقه به بازیگری

 

 

بخاطر عمویشان که از مجری های تلویزیون بود خواهران اسکندری در کودکی یه سمت بازیگری و نمایش گرایش پیدا کردند و به پیشنهاد او در چند کار نمایشی بازی کردند.

 

خانم ستاره در مقطع اول راهنمایی تجربه بازی در جلوی دوربین را بدست آورد تا اینکه به همراه برادرش به دپارتمان بازیگری رفت و از آنجا وارد عرصه تئاتر شد.

 

حرفه ای از سینما تا تلویزیون

 

حرفه ای بازیگری را با حضور در فیلم سینمایی حریف دل در سال 1375 وقتی 23 ساله بود شروع کرد، او همین سال با سریال شماره 13 هم توانست وارد تلویزیون شود.

 

شهرتش با سریال نرگس

 

بعد از سال ها فعالیت اما شهرت اش در سال 1385 وقتی 33 ساله بود با سریال نرگس که با نقش آفرینی پوپک گلدره در حال پخش و ضبط بود شروع شد.

 

خانم گلدره در جریان بازی این سریال که همزمان پخش می شد بخاطر سانحه رانندگی به کما رفت و سپس فوت کرد به همین خاطر ستاره اسکندری ادامه بازی در نقش وی را برعهده گرفت.

 

دستمزد 10 برابری بعد از شهرت

 

 

بعد از بازی در سریال نرگس در فاصله کمتر از 7 ساله اشل دستمزد وی تغییر کرد و به 10 برابر قبل رسید که می گوید این اتفاق را مدیون تلویزیون هستم.

 

کشف حجاب ستاره اسکندری

 

شغل دوم ستاره اسکندری

 

خانم اسکندری بنیان گذاری گروه تار اول است. این گروه که اعضایش در مرکز خرید میلاد نور تهران کسب و کار کوچکی برای خود دست و پا کردند و به طراحی و بافت پارچه مشغول هستند.

 

علاقه به سفر

 

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی؛ این یکی از ضرب المثل های قدیمی ایرانی است که سال ها پیش نیاکان ما آن را طرح کرده اند و طی قرون مختلف نیز همچنان این تعبیر پابرجاست.

 

واقعیت است که هیچ چیز به اندازه سفر به تکامل نگاه و بینش شخصی یک آدم کمک نمی کند.

 

دیدن فرهنگ و آداب و رسوم آدام های مختلف در سراسر جهان دستاوردهای مهمی را برای بازیگر رقم بزند. برخی از مواقع با سامیه لک سفر می روم.

 

ازدواج ستاره اسکندری

 

ستاره اسکندری با اینکه تا به حال از همسر خود رونمایی نکرده اما ازدواج کرده و متاهل می باشد، لاله خواهر کوچکتر وی خبر متاهلی ستاره را تایید کرده است.

 

کشف حجاب ستاره اسکندری

 

ترس از مرگ

 

احساس می‌ کنم که دیگر چیزی برای ترس وجود ندارد. البته اگر بخواهم راستش را بگویم تنها ترسی که دارم ترس از جان است البته‌ منظورم نفس مرگ است هنوز با مرگ آنچنان کنار نیامده‌ ام و خیلی هم دوست ندارم به آن فکر کنم.

 

خاطران تربیت حیدریه

 

در 4 سالگی از تربت حیدریه به تهران آمدم اما تمام خطرات کودکی ام برای آن خطه است و هرگز خانه مادر بزرگم و شرایطی که در آن بزرگ شدم را از یاد نمی برم. البته این حرفم به این معنی نیست که بخواهم در همان ریشه ها خودم را متوقف کنم.

 

کتاب خوانی

 

کتاب جزو لاینفک زندگی من است و به عنوان یک عنصر همیشگی در زندگی ام حضور داشته و دارد، معمولاً شب‌ ها هنگام خواب داستان و رمان می‌ خوانم. گاهی ممکن است تا خود سحر مشغول مطالعه باشم.

 

کشف حجاب ستاره اسکندری

 

نسل پرماجرا هستم، تا سوخته

 

هیچ وقت از آن آدم هایی نبودم که معتقدند نسل ما نسل سوخته است چون همه نسل ها این اعتقاد را دارند و فکر می کنم همه نسل ها در نوع خودشان نسل سوخته محسوب می شوند

 

با توجه به شرایط موجود؛ همه نسل ها یک چیزهایی را از دست دادند و یک چیزهایی را به دست آوردند ولی معتقدم من جزو نسل پرماجرا هستم، تا سوخته …

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • ناشناس

    اینکه از مرگ می ترسه چرا کشف حجاب می کنه ترس از خدا نداره که هر کار گناهی رو مرتکب میشه