شمانیوز

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: ۶۹۷ پایگاه پذیرش و ۱۰ هزار و ۶۶۴ مدرسه در سراسر کشور آماده اسکان فرهنگیان در نوروز ۹۸ است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از تسنیم، گودرز کریمی‌فر، مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره اسکان نوروزی فرهنگیان اظهار کرد: شعار ستاد اسکان فرهنگیان در نوروز ۱۳۹۸ " کیفیت مطلوب، امنیت پایدار و مسافرت ارزان " تعریف شده است.
برای رزرو اینترنتی اسکان فرهنگیان اینجا کلیلک کنید وی افزود: آموزش‌و پرورش در قالب ۶۹۷ پایگاه پذیرش در سراسر کشور با تعداد ۳۶۶ مرکز رفاهی مجهز با امکانات کامل، ۵۰ پردیس دانشگاه فرهنگیان، ۳۰۰ اردوگاه تفریحی همچنین ۱۰ هزار و ۶۶۴ مدرسه، آمادگی اسکان فرهنگیان را در ایام تعطیلات نوروز خواهد داشت. مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: رزرو اینترنتی اسکان فرهنگیان، از سوم اسفند لغایت ۲۴ اسفند به آدرس www. eskan.medu.ir قابل دسترسی بوده و پس از آن پذیرش حضوری مسافرین فرهنگی در دستور کار ستاد اسکان قرار خواهد گرفت.
کریمی‌فر افزود: با عنایت به استقبال کم نظیر همکاران از طرح اسکان نوروزی و همچنین ضرورت توجه به منزلت اجتماعی فرهنگیان، توجه به رعایت اصول ایمنی و بهداشتی مدارس مجری طرح، بهسازی و زیباسازی پایگاه‌های پذیرش در راستای رعایت حقوق شهروندی و تکریم مهمانان نوروزی، اطلاع رسانی لازم در مبادی ورودی شهر‌ها به منظور هدایت مسافرین به ستاد‌های اسکان همچنین برپایی نمایشگاه‌های بومی و سنتی در جوار پایگاه‌های اسکان به منظور آشنایی مسافرین با فرهنگ و سنن محلی جهت افزایش ماندگاری سفر و بهره‌مندی از دستاورد‌های قومی و محلی استان مربوطه از مهم‌ترین شاخص‌ها و برنامه‌های ستاد اسکان فرهنگیان است. وی درباره هزینه‌های اسکان فرهنگیان در نوروز ۹۸ گفت: در بخشنامه اسکان نوروزی هزینه‌ها را اعلام کرده‌ایم و از این طریق اطلاع‌رسانی می‌شود.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • زینب زردشتی

    بسیار عالی