شمانیوز
کد خبر : 915385

استراماچونی سرمربی ایتالیایی استقلال که به جدی بودن مشهور است با یکی از ستاره‌های استقلال اتمام حجت کرد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از جام نیوز: استراماچونی سرمربی ایتالیایی استقلال که به جدی بودن مشهور است با یکی از ستاره‌های استقلال اتمام حجت کرد.

 

استراماچونی سکاندار تیم آبی های پایتخت که به جدی بودن مشهور است با روزبه چشمی ستاره استقلال اتمام حجت کرد. در حالی که کمتر از 4 روز به دربی شماره 90 باقی مانده روزبه چشمی این فرصت را دارد تا شرایط بدنی اش را به حداقل های ممکن برای حضور در این بازی حساس برساند و بر اساس شنیده ها استراماچونی به او فقط تا شنبه صبح وقت داده تا به شرایط مسابقه برسد.

 

 

البته سرمربی آبی ها امیدوار است تا این اتفاق افتاده و امکان استفاده از چشمی را در هفته چهارم داشته باشد و گویا اتمام حجت او با این بازیکن نیز در چارچوب رسیدن به این خواسته است.

 

روزبه چشمی به دلیل دیر اضافه شدن به تمرینات استقلال از لحاظ آمادگی بدنی شرایط خوبی ندارد و این بازیکن به همین دلیل در سفر استقلال به مسجد سلیمان این تیم را همراهی نکرد تا در تهران تمرینات بدنسازی خود را دنبال کند.

 

با این حال احتمال رسیدن او به دربی هم کم است و ناآمادگی بدنی چشمی در شرایطی است که به نظر می رسد او حداقل دو هفته دیگر برای حضور ثابت در ترکیب استقلال کار داشته باشد تا با این شرایط احتمالا دربی را هم از دست بدهد.

 

گفتنی است، در حال حاضر  تلاش مربیان استقلال به رساندن روزبه چشمی به دربی است که در صورت رسیدن این بازیکن به بازی یکشنبه استقلال با محمد دانشگر، روزبه چشمی و سیاوش یزدانی به عنوان سه مدافع مرکزی خود به میدان خواهد رفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه