شمانیوز
کد خبر : 915475

ریو فردیناند، اسطوره فوتبال انگلیس و منچستریونایتد به هری کین، کاپیتان تاتنهام توصیه کرد به فکر جدایی از این تیم باشد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه: پس از تساوی 2-2 تاتنهام مقابل المپیاکوس که دیشب در هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اتفاق افتاد، ریو فردیناند، اسطوره فوتبال انگلیس و منچستریونایتد خطاب به هری کین، کاپیتان تاتنهام و تیم ملی انگلیس توصیه کرد به فکر جدایی از این تیم باشد. فردیناند گفت او اگر با شرایطی مشابه هری کین در تاتنهام مواجه می‌شد بدون تردید باشگاهش را ترک می‌کرده.

هری کین که پرورش یافته آکادمی جوانان تاتنهام است تا کنون به این باشگاه وفادار مانده و با پیراهن این باشگاه لندنی به اوج موفقیت رسیده است. کین با تاتنهام قراردادی بلندمدت داشته و هیچ صحبتی درباره اینکه تمایل دارد فوتبالش را در جای دیگری دنبال کند مطرح نکرده است.

اما فردیناند بعد از تساوی دیشب تاتنهام گفت:" خودتان را جای هری کین بگذارید. هر کس دیگری جای او بود در این شرایط می‌گفت من دیگر نیستم. راستش را بخواهید من اگر جای او بودم حتما از تاتنهام می‌رفتم چون دوست ندارم وقتم را بی‌دلیل هدر بدهم. من اگر بودم می‌گفتم من ممکن است فصل آینده مصدوم بشوم یا آمادگی‌ام افت کند. پس می‌خواهم همین حالا قهرمان بشوم".

ریو فردیناند در ادامه گفت:" من اگر جای هری کین بودم با خودم فکر می‌کردم که من عمرم را به پای این باشگاه گذاشته‌ام ولی آنها هیچ افتخاری بدست نیاورده‌اند. بله آنها به افتخار خیلی نزدیک شده‌اند و چند بار تا یک قدمی قهرمانی لیگ و بعد هم چمپیونزلیگ رسیده‌اند ولی اینها کافی نیست".

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


تسلیت