شمانیوز
کد خبر : 915528

مدافع آلمانی آرسنال می‌گوید از قراردادش مدت زیادی با توپچی‌ها باقی‌ مانده که آن را به انجام خواهدرساند.

به گزارش شمانیوز به نقل از فارس، شب گذشته شوکودران موصطفیبرای توپچی‌های لندن به میدان رفت.

او در بازی لیگ اروپا مقابل اینتراخت فرانکفورت که با برد 3 بر صفر همراه شد،بازی کرد.این اتفاق در حالی رخ داد که تا چند هفته قبل، آرسنال او را می‌خواست بفروشد و حتی «اونای امری»، سرمربی تیم به وی پیشنهاد انتخاب تیمی جدید به منظور آغاز چالشی حرفه‌ای تازه‌ای داده بود.

shkodran-mustafi-16177

 

با این همه موصطفی که حتی مورد توجه یوونتوس هم بود،‌نزد توپچی‌ها ماندگار شد.

این بازیکن که با تیم ملی آلمان در جام جهانی 2014 مقام نخست را کسب کرد، به کیکر گفت:پدرم به عنوان مدیر برنامه با یکسری باشگاه صحبت کرد.اما من بازیکن آرسنال بودم و هنوز 2 سال از قراردادم باقی است.در مورد من طوری وانمود می‌شد که گویی می‌خواهم جنگی را با باشگاه شروع کنم یا این که دنبال جدل در گام بعدی هستم.

وی افزود: با باشگاهم صحبت کردم که آماده‌‌‌ام قدم بعدی را بردارم اگر موردی باشد.این  را هم گفتم که دوست دارم به کارم اینجا ادامه دهم.

بازیکن با تجربه ادامه داد:بعد از آن صحبت‌،‌ اونای امری با من حرف زد.او گفت که به من مثل بقیه توجه می‌کند.به همین دلیل بود که برابر فرانکفورت بازی کردم و حالا آن بحث ها کاملا کنار رفته اند.

موصطفی که در خاک آلمان به دنیا آمده،‌ در 17 سالگی لژیونر آلمان شد و تاکنون در لیگ‌های ممتازی همچون ایتالیا، اسپانیا و انگلیس بازی کرده است.

البته در کشورش هنوز برای هیچ تیم بزرگی توپ نزده است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه