شمانیوز
کد خبر : 915537

مدیرعامل باشگاه استقلال در آستانه دیدار با پرسپولیس مدعی شد نامه ای که به منظور پاک شدن کارت زرد فرشید اسماعیلی برای فدراسیون فوتبال نوشته‌اند، هنوز به کمیته انضباطی نرسیده است!

به گزارش شمانیوز به نقل از مهر، امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال اظهار داشت:صبح روز دوشنبه با ارسال نامه به فدراسیون فوتبال اعتراض خودمان را نسبت به محرومیت فرشید اسماعیلی انجام دادیم. 

وی افزود: باشگاه مثل اکثریت قاطع کارشناسان داوری و میلیون‌ها طرفدار فوتبال در ایران معتقد است که کارت زرد دوم اسماعیلی در بازی با نفت مسجد سلیمان که منجر به اخراج او شد، بر اثر اشتباه داور دریافت شده و این حق مسلم باشگاه استقلال است که معترض باشد. 

1972405_957

 

مدیرعامل باشگاه استقلال بیان داشت: متاسفانه تا این لحظه نامه ما به دست کمیته انضباطی فدراسیون نرسیده! 

فتحی تصریح کرد: این نامه روز ۲۵ شهریور برای سازمان لیگ ارسال شد و در همان روز توسط آقای بهاروند به دبیرکل فدراسیون ارجاع داده شده. نامه‌ای به شماره ۹۸/۱۴۶۰ اما موضوع عجیب این است که تا به حال نامه به دست کمیته انضباطی نرسیده و این تعلل ابهام‌آمیز است! 

وی اضافه کرد: بازهم تاکید می‌کنیم که باشگاه استقلال فقط خواستار اجرای عدالت است اما مشخص نیست که مقاومت‌ها در برابر نگاه عادلانه‌ای که وعده‌اش را داده بودند از کدام سمت و سوی انجام می‌شود؟

مدیرعامل آبی پوشان در پایان بیان داشت: ما تا لحظه آخر منتظر رفع محرومیت فرشید اسماعیلی خواهیم ماند و به طور مستمر پیگیر این پرونده هستیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه