شمانیوز
کد خبر : 915567

مهاجم مکزیکی سابق رئال که تابستان امسال به سویا پیوسته، انگیزه های بالایی برای مصاف با تیم سابقش دارد و بی تاب گلزنی به کهکشانی هاست.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه: رئال مادرید پس از شکست سنگین از پی اس جی، یکشنبه پیش رو باید در زمین سویا به میدان برود. دیداری سخت و دشوار در سانچس پیسخوان که برای رئال امتیاز گرفتن در آن به خصوص در سال های اخیر دشوار بوده است.

جولن لوپتگی سرمربی سابق رئال و حال حاضر سویا و نیز چیچاریتو انتظار این تیم را می کشند و انگیزه های بالایی برای مصاف با تیم سابق خود دارند.

ستاره مکزیکی روز گذشته در بازی با قره باغ در لیگ اروپا، از روی یک ضربه کاشته اولین گل خود برای سویا را به ثمر ساند. چیچاریتو که فصل 15-2014 یک نیم فصل قرضی برای رئال بازی کرد و سپس به منچستریونایتد برگشت، به کادنا کوپه گفت:« این اولین گل من روی ضربات کاشته بود. ماه ها تمرین می کردم و خوشحالم که بالاخره توانستم از این طریق گلزنی کنم.

بازی با رئال؟ اگر به من بازی برسد و بتوانم گل بزنم، خوشحالی خواهم کرد. شادی گل خاصی ندارم و مثل همیشه خوشحالی خواهم کرد. قبلا هم به تیم های سابقم گل زده ام و شادی کرده ام. فکر نمی کنم این بی احترامی به رئال باشد. رئال همیشه برای من باشگاهی خاص است.»

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه