شمانیوز
کد خبر : 915676

بعد از نشست خبری سرمربی پرسپولیس شایعاتی پیرامون اظهارنظر اشتباه وی درمورد دیاباته مطرح شد اما کالدرون در مورد زمان حضورش در ایران مرتکب اشتباه نشده و وی قبل از پیوستن دیاباته به استقلال با پرسپولیس قرارداد بسته است.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از فارس: نشست خبری دربی 90 امروز در ساعت 13:30 در شرایطی برگزار شد که گابریل کالدرون به هنگام ورود به محل روابط عمومی سازمان لیگ با استقبال نمایندگان رسانه‌ها روبرو شد.

* سرمربی پرسپولیس که هفته گذشته با صورتی زخمی روی نیمکت این تیم نشسته بود امروز با بهبود آسیب‌دیدگی صورتش در سازمان لیگ حاضر شد.

* مسئولان روابط عمومی سازمان لیگ امروز به جز میکروفن‌های صدا و سیما اجازه ندادند تا رسانه‌های دیگر میکروفن‌های خود را مقابل مربیان قرار دهند.

* طبق وعده از پیش اعلام شده نشست خبری کالدرون تنها 15 دقیقه زمان برد و سرمربی پرسپولیس پاسخگوی سوالات رسانه‌ها شد.

* هنگامی که استراماچونی وارد سازمان لیگ شد با زبان فارس به خبرنگاران سلام کرد.

* سرمربی تیم استقلال به همراه سپاستین و عمر دانسی دستیاران خود در محل سازمان لیگ حاضر شد . البته سرمربی استقلال حدود 15 دقیقه زودتر از موعد برگزاری نشست خبری به محل روابط عمومی سازمان لیگ رسید.

* صحبت‌های گابریل کالدرون علیه استقلالی‌ها باعث تعجب خبرنگاران حاضر در نشست خبری شد و آنها از اینکه سرمربی پرسپولیس صراحتا رقیب فردای تیمش را مورد انتقاد قرار داده است تعجب کردند.

* استقبال نمایندگان رسانه‌ها از نشست خبری امروز مثل دربی‌های گذشته قابل توجه بود.

* در شرایطی که عنوان شده کالدرون خواهان جذب دیاباته بوده اما سرمربی پرسپولیس بعد از حضور مهاجم استقلال در ایران با تیمش قرارداد بسته صحبت‌های زیادی مطرح شد و خیلی‌ها تصور می‌کنند کالدرون دچار اشتباه شده اما این در حالی است که کالدرون روز 10 تیر به صورت رسمی با پرسپولیس قرارداد امضا کرده و دیاباته روز 18 تیر ماه قراردادش با آبی‌پوشان رسانه‌ای شده است.

دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس فردا ساعت 16 در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه