شمانیوز
کد خبر : 915681

شنیده می‌شود گابریل کالدرون تصمیم گرفته علیپور را به عنوان پنالتی‌زن خود در بازی فردا (یک‌شنبه) برابر استقلال تهران معرفی کند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از خبرورزشی: اگر خاطرتان باشد، آخرین پنالتی پرسپولیس در شهرآورد را علی علیپور زده است. در هشتاد و پنجمین شهرآورد تهران، تیم فوتبال پرسپولیس توانست با گلی که از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۲۲ زد، پیروز میدان باشد. بازی استقلال و پرسپولیس در حالی برگزار شد که بعد از حدود چهار دهه، دو مربی خارجی روی نیمکت دو تیم هدایت آن‌ها را بر عهده داشتند.

دو تیم روز پنج‌شنبه ۴ آبان ۱۳۹۶ رودرروی هم قرار گرفتند و در حالی که میانه نیمه اول، برابر پیش می‌رفتند خطای روزبه چشمی روی بازیکن پرسپولیس، قرمزها را به یک پنالتی رساند و ضربه را علیپور به گل تبدیل کرد. در تمام ۶۰ دقیقه باقیمانده استقلال نتوانست به گل برسد و هرچند در دقایق پایانی نیمه دوم این تیم فشار آورد، اما این پرسپولیس بود که برنده از میدان خارج شد. حالا در آستانه شهرآورد شنیده می‌شود گابریل کالدرون تصمیم گرفته علیپور را به عنوان پنالتی‌زن خود در بازی فردا (یک‌شنبه) برابر استقلال تهران معرفی کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه