شمانیوز
کد خبر : 913806

وینیسیوس، ستاره برزیلی جوان رئال مادرید می‌گوید زیدان سرمربی این تیم به او گفته که می‌تواند سالها به عنوان بازیکن در این تیم بدرخشد.

به گزارش شمانیوز به نقل از "ورزش سه"، ستاره جوان برزیلی رئال مادرید، وینیسیوس جونیور می‌گوید زین‌الدین زیدان، سرمربی این تیم به او گفته که می‌تواند سالها با پیراهن رئال مادرید بدرخشد و یکی از ستاره‌های بزرگ این تیم شود. وینیسیوس 19ساله از فصل 2018-2019 بعد از ترک فلامنگوی برزیل به رئال ملحق شده ولی تا کنون نتوانسته جایگاه ثابتی در ترکیب اصلی این تیم بدست بیاورد.

 

وینیسیوس که در پست مهاجم بازی می‌کند فصل گذشته در 18 بازی لالیگا به میدان رفته اما تنها موفق به زدن 2 گل شده. او در جام حذفی اسپانیا هم دو گل به ثمر رسانده و شش پاس گل داده است.

 

وینیسیوس اما می‌گوید زیدان به او اطمینان داده که می‌تواند سالها بازیکن رئال باشد و در این تیم بدرخشد. او در این باره گفت:" زیدان همیشه به من می‌گوید آرام و خونسرد باشم و به پیشرفت کردن ادامه بدهم چون اگر این کار را بکنم با توجه به اینکه همه بازیکنان رئال با من خوب هستند، به نظر زیدان می‌توانم سالهای سال در رئال بازی کنم".

 

ستاره جوان برزیلی در ادامه گفت:" زیدان معتقد است من می‌توانم مثل مارسلو و کاسمیرو در رئال موفق باشم".

 

وینیسیوس در پاسخ به سوالی درباره بازی در سمت راست رئال مادرید گفت:" من وقتی در تیمهای جوانان بازی می‌کردم مدتی در این پست بودم و برای همین می‌دانم چطور باید در سمت راست بازی کنم. به هر حال بازی کردن در هر دو کناره‌های زمین برای من مشکل نیست".

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


تسلیت