شمانیوز
کد خبر : 913814

توبیخ کتبی استقلال، استراماچونی، غفوری، عالیشاه و نکونام

*دیدار تیم‌های ماشین‌سازی تبریز و استقلال در هفته اول برگزار شد و تخلفاتی از سوی حمیدرضا جودکی‌نژاد، مربی تیم ماشین‌سازی تبریز مبنی بر اعتراض به داوری که منجر به کارت زرد شد، رخ داد. وی به توبیخ کتبی محکوم شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از تسنیم،کمیته انضباطی فدراسیون،‌ آرای جدید خود را به شرح زیر اعلام کرد:

*دیدار تیم‌های ماشین‌سازی  تبریز و استقلال در هفته اول برگزار شد و تخلفاتی از سوی حمیدرضا جودکی‌نژاد، مربی تیم ماشین‌سازی تبریز مبنی بر اعتراض به داوری که منجر به کارت زرد شد، رخ داد. وی به توبیخ کتبی محکوم شد.

* به دلیل فحاشی تماشاگران تیم ماشین‌سازی تبریز به تیم مقابل قبل از شروع بازی و پرتاب بطری آب طبق بند ب و ماده 86 آیین‌نامه، تیم ماشین‌سازی به پرداخت 500 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رأی قابل تجدید نظر است.)

بیشتر بخوانید
  • تلاش باشگاه استقلال برای گرفتن مجوز حرفه‌ای

* باشگاه استقلال به دلیل عدم توجه به دستورات مقامات، به توبیخ کتبی محکوم شد. همچنین آندره‌آ استراماچونی به دلیل رفتار غیرورزشی و اظهارات خلاف واقع، به توبیخ کتبی محکوم شد.

*کمیته انضباطی  فدراسیون فوتبال به دلیل مصاحبه وریا غفوری بازیکن تیم استقلال، پس از دیدار برابر ماشین‌سازی تبریز و انتقاد نسبت به توپ‌های بازی، اعتراضاتی را مطرح کرده بود که با توجه به مصاحبه وی و عدم ارسال دفاعیه، با توجه به مفاد 71 مقررات انضباطی و اعمال ماده 93، ضمن تأیید تخلف ایشان، وی را به توبیخ کتبی و درج در پرونده محکوم کرد.

* به دلیل مصاحبه امید عالیشاه بازیکن تیم پرسپولیس پس از دیدار برابر  پارس جنوبی جم و انتقاد نسبت به توپ‌های بازی، اعتراضاتی را مطرح کرده بود که با توجه به مصاحبه وی و عدم ارسال دفاعیه، با توجه به مفاد 71 مقررات انضباطی و اعمال ماده 93، ضمن تأیید تخلف ایشان، وی به توبیخ کتبی و درج در پرونده محکوم شد.

* جواد نکونام پس از دیدار برابر صنعت نفت آبادان، اعتراضاتی به تصمیمات داوری مطرح کرد که با توجه به مصاحبه وی و عدم ارسال دفاعیه، با توجه به مفاد 71 مقررات انضباطی و اعمال ماده 93، ضمن تأیید تخلف ایشان، وی به توبیخ کتبی و درج در پرونده محکوم شد.

آرای فوق قطعی است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


تسلیت