شمانیوز
کد خبر : 913827

لیست 22 نفره فرهاد مجیدی را بررسی می‌کنیم.

به گزارش خبرنگاری شما نیوز و به نقل از 90 تیم ملی امید تحت نظر فرهاد مجیدی در حال آماده‌سازی برای حضور در انتخابی المپیک است. طبق برنامه مجیدی، بازیکنان تیم ملی برای حضور در اردوی ازبکستان و برگزاری دو دیدار دوستانه باید آماده شوند. بر همین اساس فرهاد مجیدی 22 بازیکن را به اردو فراخواند که چند نکته از بازیکنان دعوت شده را بررسی می‌کنیم.

جای خالی اللهیار صیادمنش

پدیده فصل قبل لیگ برتر در این اردو فرهاد مجیدی را همراهی نمی‌کند. البته مجیدی او را به تیم ملی دعوت کرده، اما از آن‌جایی که صیادمنش به اردوی ویلموتس هم دعوت شده، در تمرینات تیم ملی بزرگسالان حضور دارد و به ازبکستان نمی‌رود.

چرا بلبلیِ محروم دعوت شد؟

محمد بلبلی بازیکن فصل قبل سپیدرود که ابتدا با فولاد و سپس با استقلال قرار داد بست، 4 ماه از فوتبال محروم شد. اما به دلیل اینکه اردوی ازبکستان صرفا جهت آماده‌سازی و هماهنگی بازیکنان است و تا شروع مسابقات رسمی، محرومیت بلبلی تمام می‌شود؛ این بازیکن هم توسط مجیدی به اردو فراخوانده شد.

ستاره‌های جا مانده

چند نام دیگر هم بودند که معمولا در تیم ملی امید حضور داشتند اما در این اردو نیستند. رضا شکاری مهاجم جنجالی تراکتور، شنیده شده به خاطر مشکلات خانوادگی به ازبکستان نخواهد رفت. محمد مسلمی‌پور با مصدومیت کشاله دست و پنجه نرم می‌کند. مشکل خروج از کشور وحید نامداری حل نشده است. محمد امین اسدی مهاجم پرسپولیس و علی شجاعی وینگر نساجی که فصل را هم با گل زده شروع کرد عجیب‌ترین خط‌خورده‌های مجیدی هستند که احتمالا به دلایل فنی از این تیم کنار گذاشته شدند. حبیب فرعباسی هم احتمالا چون در چند اردوی کرانچار به دلایل شخصی حضور نیافت، با قلم قرمز مجیدی مواجه شد.

آشنایی با دعوت شده‌ها

مهدی قائدی، محمد بلبلی و عارف غلامی که سه بازیکن مطرح استقلال هستند. امید نورافکن و محمد محبی دو ستاره سپاهان هم حضور دارند. رضا جبیره زننده یکی از دو گل این فصل نفت آبادان هم به اردو دعوت شده است. مهدی مهدی‌خانی بازیکن فصل قبل شهرخودرو که در این فصل به واراژدین کرواسی پیوسته دیگر بازیکن دعوت شده است. محمد آقاجانپور و سینا زامهران دو بازیکن فیکس یحیی گل‌‌محمدی، محمد خرم‌الحسینی هافبک ماشین‌سازی، محمد خدابنده‌لو بازیکن پیکان، معراج اسماعیلیِ ذوب‌آهن و امیرمهدی جانملکی، مهدی نوراللهی، طاها شریعتی، ابوالفضل جلالی و امیرحسین حسین‌زاده 5 سایپایی دعوت شده به تیم ملی امید هستند. اتفاق عجیب لیست، دعوت از نیما میرززاد است که در دو فصل اخیر اصلا درون دروازه نساجی قرار نگرفت.

همچنین امیر روستایی مهاجم پرسپولیس، محمدرضا آزادی و ابوالفضل رزاق‌پور بازیکنان تراکتور و یونس دلفی بازیکن لژیونر دیگر ستاره‌هایی هستند که به تیم فرهاد مجیدی اضافه خواهند شد. 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


تسلیت