شمانیوز
کد خبر : 913839

غلامرضا شعبانی بهار، رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان اعلام کرد، کمانداران کشور به دنبال عدم اعزام به مسابقات فیلیپین به اردی کره جنوبی اعزام خواهند شد.

غلامرضا شعبانی بهار در مجمع سالیانه فدراسیون تیراندازی با کمان اظهار داشت: در کشور مشکلات اقتصادی وجود دارد و ما سعی کردیم مسائل مالی را رعایت کنیم، اما نباید فراموش کرد که ورزشکاران این رشته باید همیشه در کوران مسابقات باشند. برخی اوقات مربیان به دلیل عدم اعزام تیراندازان به مسابقات رسمی و تدارکاتی انتقاد کرده‌اند، اما متأسفانه شرایط اقتصادی اجازه اعزام‌های زیاد را نمی‌دهد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از خبرنگار تسنیم غلامرضا شعبانی بهار در مجمع سالیانه فدراسیون تیراندازی با کمان اظهار داشت: در کشور مشکلات اقتصادی وجود دارد و ما سعی کردیم مسائل مالی را رعایت کنیم، اما نباید فراموش کرد که ورزشکاران رشته تیراندازی باید همیشه در کوران مسابقات باشند. برخی اوقات مربیان به دلیل عدم اعزام تیراندازان به مسابقات رسمی و تدارکاتی انتقاد می‌کنند، اما متأسفانه شرایط اقتصادی اجازه اعزام‌های زیاد را نمی‌دهد.

وی افزود: با وجود تمام مشکلات فروردین، اردیبهشت و خرداد اعزام‌‌هایی به کاپ آسیایی، مسابقات جهانی و کسب سهمیه المپیک و پارالمپیک داشتیم و اخیراً هم تیم‌های نوجوانان و جوانان به اسپانیا اعزام شدند. اعزام فیلیپین اما به دلیل عدم‌همکاری سفارتخاته این کشور از دست رفت، با این حال تلاش می‌کنیم اردو در کره جنوبی یا جای مناسبی داشته باشیم.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان تأکید کرد: اول آبان ماه مسابقات کسب سهمیه المپیک را در تایلند داریم و فرصت کسب یک سهمیه انفرادی مردان و زنان را خواهیم داشت. کمیته ملی المپیک به آنچه تعهد کرده عمل و به ما کمک کرده است. همین جا هم اعلام می‌کنم‌ که امیدوارم پیمان فخری به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک و رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی عنایتی ویژه به ما داشته باشد.

وی در خاتمه تصریح کرد: شناسایی ورزشکار و هدایت و حضور وی در کوران مسابقات برای رسیدن به جایگاه قهرمانی برنامه ماست. وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک، هیئت‌های استانی و خود فدراسیون چهار بخشی هستند که باید دست به دست هم بدهند تا به برنامه‌های خود برسیم‌.

بیشتر بخوانید
  • تیراندازی با کمان قهرمانی جوانان جهان| برای نخستین بار میکس تیم کامپوند جوانان ایران چهارم شد

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


تسلیت