شمانیوز
کد خبر : 913857

در گفتگو با مهر عنوان شد:

با تاکید مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها، تا زمانِ برطرف شدن ابهامات موجود در انتخابات هیات فوتبال استان تهران، این انتخابات برگزار نخواهد شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به قلم خبرنگار مهر با وجود اعلام قطعی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران مبنی بر لغو انتخابات هیات فوتبال این استان در زمان مقرر ۱۴ شهریورماه، کماکان ابهاماتی در رابطه با این انتخابات و برگزاری آن وجود دارد. 

به گفته رضا گل محمدی مدیرکل اداره کل ورزش و جوانان و طبق هماهنگی صورت گرفته با وزارت ورزش و همچنین فدراسیون فوتبال، انتخابات روز پنجشنبه هیات فوتبال استان تهران به دلیل رعایت نشدن قانون در معرفی به موقع ترکیب اعضای مجمع، لغو و به زمان دیگری موکول شده است.

 زمان جدید هم طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال باید توسط رئیس این فدراسیون تعیین و اعلام شود. 

عباس تیموری دبیر هیات فوتبال استان تهران اما بر برگزاری انتخابات این هیات در زمان مقرر تعیین شده تاکید دارد. وی اعلام کرده که «هیچ نامه رسمی مبنی بر لغو انتخابات به دست ما نرسیده است. ضمن اینکه طبق آخرین صحبت انجام شده با آقای طالقانی عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، نظر بر این بود که انتخابات فردا برگزار شود.»

درحالی که نظر هیات فوتبال استان تهران و اداره کل ورزش و جوانان این استان برای برگزاری انتخابات  در روز پنجشنبه متناقض است و فدراسیون فوتبال هم سکوت اختیار کرده، وزارت ورزش با ورود به این موضوع تاکید کرد تا زمانی که ابهامات برطرف نشود، انتخاب رئیس هیات فوتبال تهران به تعویق خواهد افتاد.

سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی عصر امروز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان تهران روز سه شنبه لغو انتخابات هیات فوتبال استان تهران را اعلام کرد. نظر وزارت ورزش هم همین است. 

این مقام مسئول در وزارت ورزش تاکید کرد: به خاطر ابهاماتی که در اجرای قوانین مربوط به انتخابات هیات فوتبال استان تهران وجود دارد، انتخابات لغو شده است.

اسبقیان در گفتگوی کوتاه خود با خبرنگار مهر بر لغو انتخابات روز پنجشنبه هیات فوتبال استان تهران تاکید کرد و گفت: فقط همین یک جمله را بگویم که تا زمان رفع کامل این ابهامات و تخلفات قانونی، انتخابات مورد نظر برگزار نخواهد شد. 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه