شمانیوز
کد خبر : 913880

با توجه به فرا رسیدن روز‌های فیفا ۶ بازیکن به بهانه حضور در اردوی تیم ملی از اردوی تیم پرسپولیس جدا شده‌اند و این باعث خلوت شدن تمرین تیم پرسپولیس شده است.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از خبرورزشی: بی‌شک کالدرون به بهانه برتری خفیف تیمش در بازی با پارس جنوبی و همچنین شکست یک بر صفر در برابر تراکتور اشکالاتی را در تیمش دیده و قصد داشت در روز‌های پیش‌رو این اشکالات را برطرف کند، اما حالا با عدم حضور ۶ بازیکن در تمرینات تیم پرسپولیس روبه‌رو است و این کار را برای او سخت می‌کند. به خصوص که این ۶ بازیکن جزو مهره‌های تأثیر‌گذار تیم به‌شمار می‌روند. این یکی از سختی‌های کار در تیم‌های بزرگ است، اما خیلی از تیم‌ها اکنون با همه نفرات تمرین می‌کنند و شاید از عدم حضور بازیکنان خود در تمرینات تیم ملی راضی باشند که یکی از این تیم‌ها سپاهان است.

البته باید به این نکته هم اشاره کرد ظرفیت تاکتیک‌پذیری بازیکنان ملی‌پوش به مراتب بالاتر از دیگر بازیکنان است و بهتر شرایط تاکتیکی را درک خواهند کرد. به هر صورت کالدرون به‌خاطر قهرمانی تیم در سه فصل گذشته و اینکه جانشین مربی موفقی، چون برانکو شده تحت فشار است و باید کمتر اشتباه کند و کمترین مقامی که او باید برای تیم به ارمغان بیاورد قهرمانی در لیگ برتر است.

البته که این روز‌ها یعنی عدم حضور بازیکنان در تمرینات تیم پرسپولیس را برانکو هم بار‌ها و بار‌ها تجربه کرده بود و یک‌بار موجب اختلاف او با کارلوس کی‌روش شد. کالدرون باید خوشحال باشد که مارک ویلموتس برخلاف کارلوس کی‌روش به اردو‌های بلندمدت اعتقاد ندارد و می‌تواند بیشتر بازیکنان را در اختیار داشته باشد. کارلوس کی‌روش حتی برای تمرینات ریکاوری بازیکنان تیم ملی را در اختیار می‌گرفت و ملی‌پوشان با کمترین حضور در تمرینات تیم‌های باشگاهی در سال‌های اخیر مواجه بودند، اما اکنون مارک ویلموتس علاقه‌مند است تنها برای روز‌های فیفا اردو تشکیل دهد و به بدنسازی باشگاه‌ها حس بی‌اعتمادی ندارد. کالدرون می‌تواند با استفاده از این فرصت عقب‌ماندگی در تیم پرسپولیس را جبران کند و در مسیر امتیاز گیری برای رسیدن به جام قهرمانی قرار بگیرد. هر چند این فصل مسیر سخت و دشوار است چراکه تجربه تیم‌ها از جدال با تیم قهرمان بیشتر شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید