شمانیوز
کد خبر : 913953

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بدون دریافت بخشی از قراردادش راهی هنگ کنگ شد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران: تیم ملی فوتبال ایران روز گذشته برای برگزاری بازی با هنگ کنگ در مرحله دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، راهی دبی شد تا پس از انجام امور ترانزیتی در امارات به هنگ کنگ برود.

مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران و دستیارانش از زمان امضاء قرارداد با فدراسیون فوتبال ایران تاکنون پولی دریافت نکرده است، اما یکی از روزنامه‌ها امروز در خبری مدعی شده بود طبق شنید‌ها روز گذشته با دستور مهدی تاج به مسئولان امور مالی فدراسیون مبلغی به ویلموتس و دستیارانش بدهند که میزان و نحوه پرداخت این مبلغ جای ابهام دارد.

برای پیگیری این موضوع با یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال گفتگو کردیم که او اظهار داشت: تاکنون پرداختی به ویلموتس صورت نگرفته است. ما برای پول دادن به سرمربی تیم ملی منتظر کمک بانک مرکزی یا دریافت طلب مان از فیفا هستیم. حساب‌های فدراسیون که از سوی فیفا بسته شده، اما مهدی تاج و مسعود سلطانی فر اکنون مشغول رایزنی با بانک مرکزی هستند تا از این طریق بتوانیم مبلغی را دریافت کرده و پول ویلموتس را پرداخت کنیم. حتی روز گذشته تا آخرین ساعات پیش از اعزام تیم ملی به هنگ کنگ، ابراهیم شکوری و خزانه دار فدراسیون مشغول پیگیری برای فراهم کردن پول بودند و به سختی با استفاده از ارز نیمایی توانستند مبلغی را برای سفر تیم تامین کنند. از طرفی فدراسیون پول دستی به ویلموتس نمی‌دهد بلکه نحوه پرداخت حقوق سرمربی تیم ملی ساز و کاری دارد که این روند باید طی شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه