شمانیوز
کد خبر : 913960

سرمربی تیم فوتبال استقلال به رای کمیته انضباطی و توبیخ شدنش در فدراسیون فوتبال ایران واکنش نشان داد و گفت: در جریان این حکم نبوده‌ام و از طریق وکلایم اقدام قانونی می‌کنم.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، روز سه شنبه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آندره‌آ استراماچونی سرمربی تیم استقلال را به دلیل اظهارات خلاف واقع به توبیخ کتبی محکوم شدند. این رای به صحبت‌ها و اقدامات استراماچونی بعد از باخت استقلال به ماشین سازی در هفته نخست لیگ برتر مرتبط بود.
 
رای انضباطی فدراسیون فوتبال بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های ایتالیایی داشت و این مربی را سرانجام به واکنش مجبور کرد.

استراماچونی در این خصوص اعلام کرد که هنوز چیزی به صورت رسمی به وی ابلاغ نشده، اما برای انجام اقدام قانونی در مقابل این رای انضباطی آماده است. سرمربی استقلال گفت: نه تنها ابلاغیه و حکمی به دستم نرسیده است بلکه از باز شدن پرونده انضباطی که باعث نقض حق دفاع می‌شود، مطلع نبوده‌ام.

استراماچونی با رد اتهاماتی که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران به وی نسبت داده است، از اقداماتش برای رسیدگی به توبیخ شدنش خبر داد.

سرمربی ایتالیایی استقلال که با «آنسا» ایتالیا گفت‌وگو کرده است، با بیان اینکه رای صادر شده کلی و مبهم است، ادامه داد: به وکلایم دستور داده ام که تمام اقدامات لازم نسبت به این پرونده را انجام بدهند و در صورت لزوم اقداماتی را برای مراقبت از شخصیت و تصویر من چه از نظر حرفه‌ای و چه از نظر شخصی به اجرا بگذارند.
این اتفاق در حالی رخ داده است که استراماچونی هفته گذشته هم قصد داشت به ایتالیا برود، اما به دلیل مشکلات ویزا نتوانست ایران را ترک کند.
 

واکنش تند استراماچونی به رای کمیته انضباطی

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید