شمانیوز
کد خبر : 913981

ایوان راکیتیچ ستاره کروات بارسلونا ممکن است در نقل و انتقالات زمستانی این باشگاه را ترک کند.

به گزارش شمانیوز به نقل از "ورزش سه"، ایوان راکیتیچ یکی از بازیکنانی بود که در طول نقل و انتقالات تابستانی کانون شایعات مختلف بود. از یک سو بارسلونا قصد داشت او را وارد پروسه نیمار کرده و راهی پی اس جی کند و از سوی دیگر او با این موضوع مخالف بود و قصد داشت به یوونتوس برود.

 

راکیتیچ در روزهای پایانی نقل و انتقالات با یوونتوس به توافق نیز دست یافت و تصور می کرد در نهایت راهی تیم تیم خواهد شد اما مذاکرات بارسا و یووه به بن بست خورد. یوونتوس پول کافی برای جذب راکیتیچ را نداشت و به معاوضه بازیکن فکر می کرد و در نهایت دو طرف به نتیجه نرسیدند.

راکیتیچ حتی مقدمات سفرش به تورین را نیز تدارک دیده بود و تقریبا مطمئن بود که بارسا با پیشنهاد یوونتوس موافقت خواهد کرد اما در نهایت چنین نشد. یووه قصد داشت امره جان را به بارسا بدهد و راکیتیچ را به خدمت بگیرد ولی بارسلونا عنوان داشت که تنها به شرط جذب فدریکو برناردسکی راضی به واگذاری راکیتیچ خواهد شد. ستاره کروات حتی قید حضور در اردوی تیم ملی کرواسی را برای سفر احتمالی به تورین زده بود

 

 

 

طبق ادعای آاس، پرونده انتقال راکیتیچ به یوونتوس بسته نشده و او امیدوار است در زمستان راهی این باشگاه شود. توافقات با یوونتوس انجام گرفته و تنها جلب رضایت بارسلونا باقی مانده است.

بارسا قصد تمدید با راکیتیچ را ندارد و ستاره کروات نیز از یک بازیکن همیشه ثابت تبدیل به یک نیمکت نشین شده است. او فصل جاری تنها 45 دقیقه برای بارسا به میدان رفته و همه شواهد حاکی از آن هستند که راکیتیچ فصل آخر حضورش در بارسا را پشت سر می گذارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه