شمانیوز
کد خبر : 914006

عثمانه دمبله در گفتگو با روزنامه فرانسوی توضیح داده که چرا حاضر نشده به عنوان بخشی از قرارداد بازگرداندن نیمار به بارسا، به پاری‌سن ژرمن برود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز وبه نقل از خبرگزاری مهر، دمبله دلیل اصلی رد پیشنهاد تیم فوتبال پاری‌سن ژرمن برای پیوستن به این تیم را فاش کرده است. او در تمام مدت تابستان سوژه رسانه‌ها بود و قرار بود بارسلونا این بازیکن را به اضافه مبلغی پول به تیم فرانسوی بدهد تا بتواند نیمار را بازگرداند. اما هر بار با مخالفت بازیکن فرانسوی روبرو شد و حتی جلسه‌ای که مدیر ورزشی بارسا و سرمربی تیم با او داشتند هم کارساز نبود.

در بارسا بعید است که به دمبله در ترکیب اصلی به راحتی بازی برسد و او باید پشت سوارس، مسی و گریزمان برای بازی کردن در ترافیک بماند. از طرفی فرانسه زادگاهش است و رفتن به این کشور می‌توانست برایش مناسب باشد. با این حال او تصمیم گرفت در بارسا بماند.

او در این باره گفتگویی هم با روزنامه فرانسوی اکیپ داشته و درباره دلیل نرفتنش این طور توضیح داده که اهمیتی نمی‌دهد در بارسا چه شرایطی خواهد داشت و کدام بازیکن خواهد آمد، او از رقابت نمی‌ترسد و برای موفقیت خواهد جنگید.

دمبله همچنین عنوان کرده که رویایش رسیدن به توپ طلا است و از زمانی که به بارسا آمده همین هدف را داشته و ترجیح می‌دهد در بارسا بماند و برای این هدف بجنگد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


تسلیت