شمانیوز
کد خبر : 914009

بعد از ۴۰ روز حضور درآلمان؛

سهراب مرادی که دو هفته پیش در آلمان تحت عمل جراحی قرار گرفت، حداکثر تا فردا به تهران باز می‌گردد و روند درمان و تمرینات خود را در تهران پیگیری می‌کند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز وبه نقل از خبرنگار مهر، سهراب مرادی وزنه بردار دسته ۸۴ کیلوگرم ایران دو ماه پیش در جریان تمرینات تیم ملی از ناحیه کتف چپ دچار آسیب دیدگی جدی شد به طوری که سفر به آلمان و پیگیری درمان زیر نظر متخصصان این کشور برای وی تجویز شد.

نتیجه این سفر انجام عمل جراحی بعد از یک دوره درمانی کوتاه بود چراکه پزشکان آلمانی برای درمان قطعی سهراب مرادی از تزریق آمپولی که از آمریکا رسیده بود به نتیجه نرسیده بودند.

جراحی سهراب مرادی ۲۹ مردادماه انجام شد. وی تا به امروز جمعه در آلمان و زیر نظر تیم پزشکی معالج خود، فیزیوتراپی لازم بعد از جراحی را انجام داد اما قرار است امروز یا فردا به ایران بازگردد تا در تهران روند درمانی اش را دنبال کند.

غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اعلام این خبر گفت: برای ادامه درمان سهراب مرادی، نیازی به حضور وی در آلمان نیست. شرایط به گونه ای است که او می تواند از این به بعد در تهران پیگیر وضعیت درمانی خود باشد.

وی تاکید کرد: زمان بازگشت سهراب مرادی به ایران برای امروز پیش بینی شده است البته به شرطی که بلیت تهیه شده باشد. در غیر اینصورت وی حتماً فردا به تهران باز می گردد.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی تصریح کرد: سهراب مرادی باید بلافاصله پس از حضور در تهران و زیر نظر متخصصان، روند درمان و در صورت نیاز فیزیوتراپی های خود را دنبال کند. در روند درمان او نباید وقفه ای ایجاد شود تا بتواند به موقع نتیجه لازم از جراحی را بگیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


تسلیت