شمانیوز
کد خبر : 914017

حبیبی در گفتگو با مهر:

سرمربی تیم کشتی آزاد دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این باشگاه سابقه موفق و درخشانی در تاریخ پیکارهای لیگ برتر کشتی دارد و همیشه به عنوان یکی از مدعیان اصلی وارد میدان شده است.

به گزارش خبرنگار شمانیوزهادی حبیبی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه روند رایزنی با کشتی گیران مورد نظر باشگاه برای جذب در تیم دانشگاه آزاد ادامه دارد، اظهار داشت: ما تاکنون با چهار آزادکار بطور رسمی قرار بستیم که روند جذب نفرات ما همچنان ادامه دارد. ضمن اینکه مربیان مد نظر باشگاه هم بزودی با تیم ما قرارداد خواهند بست و به محص ثبت قرارداد آنها را معرفی خواهیم کرد.

وی افزود: تیم دانشگاه آزاد پیشینه درخشانی در رقابتهای لیگ برتر دارد و همواره به عنوان یک مدعی وارد این پیکارها شده، در نتیجه امسال هم قصد داریم تیمی مدعی و توانمند را راهی لیگ کنیم تا به خوبی از عناوین قبلی خودمان دفاع کرده باشیم. البته حضور دانشگاه آزاد در بحث تیمداری فقط به رشته کشتی منتهی نشده و نمی شود و این باشگاه مدتهاست در برنامه های ورزشی کشورمان نقش بسزائی دارد.

ملی پوش اسبق تیم کشتی آزاد ایران ادامه داد: من هم سالها پیش سابقه حضور در تیم دانشگاه آزاد در رقابتهای لیگ برتر کشتی را داشتم و همین موضوع باعث شده تا با انگیزه بیشتری در این تیم فعالیت کنم و حالا که مسئولیت سرمربیگری بر عهده من گذاشته شده با تمام توان برای موفقیت این تیم تلاش کنم.

حبیبی در پایان خاطر نشان کرد: دکتر جوانمرد مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه آزاد نگاه ویژه ای به کشتی دارد و امسال قرار است این باشگاه در لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی حضوری فعال داشته باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم قرعه کشی رقابتهای لیگ برتر کشتی روز ٢١ شهریور برگزار می شود که تیم های شرکت کننده تا پایان وقت اداری روز ٢٧ شهریور برای ثبت قرارداد با کشتی گیران و مربیان خود فرصت دارند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


تسلیت