شمانیوز
کد خبر : 914019

عضو پیشین تیم ملی تکواندو ایران که اواخر دهه ۸۰ مربی تیم ملی تیم ملی چین تایپه بود، یکبار دیگر به کادر فنی این تیم اضافه می‌شود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز وبه نقل از خبرنگار مهر، امید غلامزاده با مسئولین تکواندو چین تایپه برای مربیگری تیم ملی این کشور تا بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به توافق رسیده است. وی که مدال‌های طلا، نقره و برنز رقابت‌های جهانی، جام جهانی و آسیایی را در کارنامه خود دارد از ابتدای ماه آینده میلادی کار خود را تیم ملی این کشور آغاز می‌کند.

غلامزاده در این مورد به خبرنگار مهر گفت: چند ماهی است که در حال مذاکره با مسئولان فدراسیون تکواندو چین تایپه هستم و در نهایت برای یک همکاری یکساله به توافق رسیدیم.

وی افزود: چین تایپه برای حضور در المپیک از طریق رنکینگ هیچ شانسی ندارد، به همین دلیل نگاه ما رقابتهای قاره‌ای است. تلاش ما این است که نمایندگان خود را برای حضور در این مسابقات آماده کنیم. تقریباً هفت ماه زمان داریم تا رقابتهایی که قرار است در «ووشی» چین برگزار شود و برای این مدت نیز برنامه‌های خوبی داریم.

مربی تیم نوجوانان ایران در رقابتهای جهانی سال ۲۰۱۶ کانادا در پایان گفت: ان شاءالله برنامه‌هایی که تدارک دیده‌ایم به خوبی اجرا شود تا بتوانیم در رقابتهای قاره‌ای سهمیه المپیک توسط تکواندوکاران چین تایپه بدست بیاید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


تسلیت