شمانیوز
کد خبر : 914056

فرهاد مجیدی که سومین اردوی آماده سازی تیم امید را پس از انتخاب به عنوان سرمربی تیم تجربه می کند، هنوز نتوانسته شناخت خوبی از شاگردانش پیدا کند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه: فرهاد مجیدی پس از اینکه کرانچار از هدایت تیم امید ایران کنار گذاشته شد، مسئولیت سنگینی را پذیرا شد و حالا برای رساندن تیم امید ایران و شکستن طلسم بلندمدت راهیابی به المپیک تلاش می کند.

مجیدی که سومین اردوی آماده سازی اش را در تیم امید تجربه می کند، تاکنون سه بازی دوستانه برگزار کرده که دو تساوی و یک شگست برای امیدهای ایران رقم خورده است.

خروج کرانچار با تغییرات زیادی در ترکیب تیم امید همراه شده و مجیدی بسیاری از بازیکنانی که مورد نظر کرانچار نبودند را بار دیگر برای محک زدن به اردو فراخوانده که از میان آنها میان به چهره هایی نظیر عارف غلامی و محمد محبی دو بازیکن استقلال و سپاهان اشاره کرد؛ با این حال به نظر می رسد مجیدی هنوز به شناخت خوبی از شاگردانش نرسیده است.

مجیدی تاکنون سه بازی دوستانه از زمان حضورش در تیم امید برگزار کرده است که اولین مسابقه در کمپ تیم های ملی مقابل نفت مسجد سلیمان برگزار شد؛ دیداری که در پایان با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

دومین دیدار شاگردان مجیدی که در دی ماه، مرحله نهایی المپیک 2020 را در تایلند برگزار خواهند کرد، در ورزشگاه آزادی و مقابل تیم ملی بزرگسالان برگزار شد. این دیدار در شرایطی با تساوی یک بر یک تمام شد که بازیکنان برجسته لیگ و جوان تر ها مورد نظر ویلموتس قرار گرفته بودند.

در نهایت سومین بازی دوستانه تیمِ مجیدی امروز برگزار شد و تیم امید با نتیجه یک بر صفر در شرایطی زمین مسابقه را ترک کرد که به خصوص شاهد نمایش ضعیفی از امیدهای ایران در نیمه دوم بودیم و اگر تیم حریف کمی بادقت تر عمل می کرد، اولین شکست مجیدی در سومین دیدار دوستانه اش، می توانست سنگین تر هم بشود.

نکته جالب توجه و البته نگران کننده در مورد تیم امید، به ثمر رساندن تنها یک گل زده در سه بازی است، که آن گل هم با اشتباه بازیکن و دروازه بان تیم ملی ایران توسط ابوالفضل رزاق پور ثبت شد.

تیم امید ایران روز دوشنبه 18 شهریور ماه دومین دیدار دوستانه اش را مقابل تیم امید ازبکستان برگزار خواهد کرد و سپس بازیکنان تیم امید به باشگاه های خود باز خواهند گشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه