شمانیوز
کد خبر : 914106

استراماچونی با رد اتهاماتی که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران به وی نسبت داده است، از اقداماتش برای رسیدگی به توبیخ شدنش خبر داد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از جام نیوز:  هفته گذشته بود که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، استراماچونی سرمربی تیم فوتبال استقلال را به دلیل اظهارات خلاف واقع به توبیخ کتبی محکوم کرد. این رای به صحبت ها و اقدامات استراماچونی بعد از باخت استقلال به ماشین سازی در هفته نخست لیگ برتر مرتبط است. رای انضباطی فدراسیون فوتبال بازتاب گسترده ای در رسانه های ایتالیایی داشت و مربی را سرانجام به واکنش مجبور کرد.

 

 

استراماچونی در این خصوص اعلام کرد که هنوز چیزی به صورت رسمی به وی ابلاغ نشده اما برای انجام اقدام قانونی در مقابل این رای انضباطی آماده است. سرمربی استقلال گفت: نه تنها ابلاغیه و حکمی به دستم نرسیده بلکه از باز شدن پرونده انضباطی که باعث نقض حق دفاع می شود، مطلع نبوده ام. استراماچونی با رد اتهاماتی که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران به وی نسبت داده است، از اقداماتش برای رسیدگی به توبیخ شدنش خبر داد.

 

همانگونه که در تصویر پایین که مربوط به  یکی از 5 رسانه اروپایی است که به این موضوع واکنش نشان داده می‌بینید، استراماچونی از طریق وکیلش می خواهد به این موضوع رسیدگی قانونی کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه