شمانیوز
کد خبر : 914179

تیم بانوان بارسلونا مقابل تاکون با نتیجه خیره کننده 1-9 پیروز شد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه: تیم فوتبال زنان رئال مادرید چندی قبل و با موافقت فلورنتینو پرز، رئیس این باشگاه تشکیل شد اما این تیم تا تابستان 2020 با نام تاکون فعالیت خواهد کرد. این تیم در فصل تابستان نیز تلاش کرد در بدو فعالیت خود بازیکنان بزرگی را در سطح بانوان به خدمت بگیرد، اما اولین بازی آنها مقابل بارسلونا با شکست تلخی همراه شد و آنها با نه گل برابر رقیب دیرینه مغلوب شدند.

البته نباید فراموش کرد تیم زنان بارسلونا مدت هاست فعالیت داشته و حتی فصل قبل به فینال لیگ قهرمانان اروپا در عرصه بانوان نیز رسید، اما پذیرش چنین شکستی از سوی رئال مادرید که فعلا با نام "تاکون" فعالیت می کند دور از انتظار بود.

بیش از 5 هزار نفر از این دیدار استقبال کرده بودند و بارسلونا موفق شد رقیب دیرینه خود را با این نتیجه تحقیرآمیز مغلوب کرد. جنی هرموسو ستاره گلزن بارسلونا در این دیدار نمایش فوق العاده ای از خود ارائه داده و برابر تاکون هت تریک کرد تا نام خود را در تاریخ به عنوان رقم زننده اولین هت تریک تاریخ برابر تاکون در عرصه بانوان لقب گیرد.

البته نباید فراموش کرد تیم بانوان تاکون در قعر جدول رده بندی دسته اول بانوان اسپانیا قرار دارد و تا سال 2020 با نام تاکون در مسابقات حاضر است و از آن سال نام رئال مادرید را برمی گزیند.

تیم مردان بارسلونا در سالهای اخیر بارها موفق شد با نتایج پر گل از جمله با زدن 5 یا 6 گل رئال مادرید را مغلوب کند و تیم زنان بارسا نیز موفق شد برابر رقیب تازه تاسیس شده این نتیجه تاریخی را به ثبت برساند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه