شمانیوز
کد خبر : 914314

رقم قرارداد جدید بیرانوند تقریباً همان رقمی است که حمیدرضا گرشاسبی به طرز چشمگیری آن را افزایش داد و هر فصل با افزایشی ۲۰ درصدی مواجه خواهد شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی، علیرضا بیرانوند طی هفته‌ گذشته نشستی با محمدحسن انصاری‌فرد برگزار کرد تا در مورد مطالبات و همچنین تمدید قراردادش با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس صحبت کند. بعد از این نشست بیرانوند مدعی شد قراردادش با پرسپولیس را تا سال ۱۴۰۲ تمدید کرده، اما هنوز این اتفاق رخ نداده است. واقعیت امر این است که انصاری‌فرد در این جلسه پیشنهاد تمدید قرارداد را به بیرانوند می‌دهد و او هم می‌پذیرد. با توجه به همین مسئله قرار می‌شود قرارداد جدید بیرانوند تنظیم و بعد از آن به امضای این دروازه‌بان برسد.

رقم قرارداد جدید بیرانوند تقریباً همان رقمی است که حمیدرضا گرشاسبی به طرز چشمگیری آن را افزایش داد و هر فصل با افزایشی ۲۰ درصدی مواجه خواهد شد. انصاری‌فرد همچنین قصد دارد شرط جدایی بیرانوند با پرداخت ۷۰۰ هزار دلار در قراردادش لحاظ شود. در هر صورت این توافق بین طرفین زمانی اعتبار خواهد داشت که به امضای آنها برسد.

به عبارت دیگر علیرضا بیرانوند در بازگشت از اردوی تیم ملی چنانچه قراردادش را تا سال ۱۴۰۲ هم تمدید کند باز بندی در قراردادش وجود دارد که بتواند با پرداخت ۷۰۰ هزار دلار لژیونر شده و به آرزوی دیرینه اش برسد.
گلر شماره یک تیم ملی و پرسپولیس خیلی دوست دارد به یکی از ۵ لیگ معتبر اروپایی بپیوندد و این آرزوی دیرینه امسال محقق نشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه