شمانیوز
کد خبر : 914320

اسپانیا طبق انتظار موفق شد جزایرفارو را شکست دهد، در حالی که ایتالیا بازی حساس برابر فنلاند را به سختی برد.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، رقابت‌های انتخابی یورو ۲۰۲۰ با برتری تیم‌های ملی اسپانیا و ایتالیا ادامه یافت، در حالی که نبرد حساس سوئد و نروژ برنده نداشت.

 

در گروه F اسپانیا به راحتی در خانه ۴ بر صفر از سد جزایرفارو گذشت. در شبی که راموس با انجام صدوشصت‌وهفتمین بازی ملی‌اش به رکورد کاسیاس در صدر جدول بازیکنان دارای بیشترین بازی ملی در اسپانیا رسید، لاروخا توسط رودریگو در دقایق ۱۳ و ۵۰ و آلکاسر در دقایق ۹۰ و ۳+۹۰ به گل رسید. در دیگر بازی این گروه، سوئد و نروژ به تساوی یک-یک رسیدند. در جدول گروه F اسپانیای ۱۸ امتیازی بالاتر از سوئد ۱۱ و رومانی ۱۰ امتیازی صدرنشین است.

اسپانیا چهارتایی کرد، ایتالیا سخت پیروز شد

 

در بازی گروه J ایتالیا در زمین فنلاند به برتری ۲ بر یک دست پیدا کرد. بعد از یک نیمه بدون گل، ایموبیله در دقیقه ۵۹ ایتالیا را پیش انداخت و در ادامه حرکت انفرادی پوکی یک پنالتی به سود فنلاند در پی داشت که همین بازیکن در دقیقه ۷۱ ضربه را برخلاف جهت حرکت دوناروما به گل تساوی میزبان تبدیل کرد. در نهایت پنالتی جورجینیو در دقیقه ۷۹ برتری دشوار ایتالیا را رقم زد. در دیگر بازی این گروه، یونان و لیختن‌اشتاین به تساوی یک-یک رسیدند. در گروه J ایتالیای ۱۸ امتیازی بالاتر از فنلاند ۱۲ و ارمنستان ۹ امتیازی در صدر است.

 

اسپانیا چهارتایی کرد، ایتالیا سخت پیروز شد

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه