شمانیوز
کد خبر : 914467

کاپیتان بارسلونا با اعتراف به اینکه موافق بازگشت نیمار به این تیم بوده، می‌گوید نمی‌داند که مسئولان باشگاه تمام تلاش‌شان را برای برگرداندن هم‌تیمی سابق او به نوکمپ انجام داده‌اند یا نه.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، لیونل مسی یکی از اصلی‌ترین موافقان بازگشت نیمار به بارسلونا بود، تا جایی که حتی برخی شایعات مبنی بر تحت فشار قرار گرفتن خوسپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا از سوی او برای برگرداندن نیمار به نوکمپ منتشر شد. نیمار با مانع‌تراشی‌های باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در پاریس ماندنی شد و مسی هم به خواسته‌اش نرسید.

جوسپ ماریا بارتومئو در مصاحبه‌های اخیرش بر اینکه او و همکارانش تلاش خود را برای برگرداندن نیمار انجام دادند تأکید کرد. در همین حال از پاریس اخبار ضدونقیضی به گوش می‌رسید و اکنون لیونل مسی هم می‌گوید در اینکه مسئولان باشگاه بارسلونا تمام تلاش خود را برای برگرداندن نیمار به اسپانیا انجام داده باشند، تردید دارد.

مسی در گفتگو با نشریه اسپورت، اعتراف کرد که خواهان بازگشت نیمار بوده، اما او از مسئولان باشگاه هیچ تقاضایی در ارتباط با این موضوع نداشته است.

او گفت: واقعیت این است که دوست داشتم که نیمار برگردد. او یکی از بهترین بازیکنان دنیا است و از چنان محبوبیت و اعتباری برخوردار است که بازگشتش می‌توانست باعث افزایش رغبت اسپانسر‌ها برای سرمایه‌گذاری در باشگاه ما و ایجاد ثبات در آن می‌شد.

مسی افزود: با این حال رختکن بارسلونا هرگز از باشگاه برای برگرداندن نیمار تقاضایی نداشته است. ما نظر خودمان را می‌دهیم، اما با وجود همه چیز‌هایی که گفته می‌شود، کاملاً واضح است که من چنین تقاضایی از باشگاه نداشته‌ام.

کاپیتان کاتالان‌ها در بخشی دیگر از مصاحبه‌اش با توصیف کارلس پویول، کاپیتان سابق بارسلونا به عنوان گزینه‌ای ایده‌آل برای ایفای نقش به عنوان مدیرفنی تیم، درباره آینده خود و جنجالی که اخیراً درباره احتمال جدایی‌اش از بارسا شکل گرفته است شفاف‌سازی کرد.

به تازگی خبر‌هایی منتشر و از سوی مدیران باشگاه بارسلونا هم تأیید شده مبنی بر اینکه مسی در پایان هر فصل پیش از پایان ماه مِی می‌تواند بارسلونا را به عنوان بازیکن آزاد ترک کند، به شرط اینکه مقصد بعدی‌اش یک تیم اروپایی نباشد. مسی در این باره هم گفت: بارسلونا خانه من است و می‌خواهم در این تیم بمانم، اما در عین حال می‌خواهم که قهرمان شوم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه