شمانیوز
کد خبر : 914525

مارک آندره ترشتگن دروازه بان آلمانی بارسلونا در گفتگویی با روزنامه سپورت کاتالونیا به مرور شرایط تیم باشگاهی اش پرداخته است.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از آخرین خبر: او اولین نفر از رختکن بارسلوناست که بعد از مصاحبه لیونل مسی با روزنامه اسپورت، دراین رابطه واکنش نشان داده و درمورد اینده لیونل مسی در دنیای فوتبال و پروژه ورزشی باشگاه کاتالان اظهارنظر کرده است.

ترشتگن درمورد بندی که در قرارداد مسی قراردارد و به او اجازه می دهد که در پایان هر فصلی که دلش خواست به صورت آزاد و مجانی بارسلونا را ترک کند گفت:« مسی شایسته آن است که در مورد آینده خودش تصمیم گیری کند. البته بهترین اتفاق برای بارسلونا و برای همه این است که مسی بیشترین زمان ممکن اینجا در بارسلونا باشد. او بازیکنی کلیدی و سرنوشت ساز برای ماست و سطح فوتبالی اش واقعا بالاست. من مطمئنم که مسی اینجا در بارسلونا، دراین باشگااه و دراین شهر واقعا راحت است.»

ترشتگن در جریان مراسم معارفه محصولات طراحی شده برای دروازه بانان توسط برند بلژیکی مک دیوید که در فروشگاه فوتبال مانیای بارسلونا برگزار شد ادامه داد:« فکر می کنم که تک تک هواداران بارسلونا از مسی می خواهند که در بارسلونا بماند. به نظر من با رختکن قدرتمندی که در تیممان داریم، این فرصت فراهم است که به فتح تمام جامهای ممکن فکر کنیم.»

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه