شمانیوز
کد خبر : 914814

با مهاجرت فغانی از این پس، تمام مشکلات داوری ایران حل و فصل خواهد شد؛ چنان که پیش از او هم با حذف عادل فردوسی پور، در رحمت به روی این فوتبال باز شد!

 به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ؛ از آخرین تصاویری که توسط خود علیرضا فغانی در فرودگاه به یادگار ماند، هیچ اثری از تالم خاطر و افسوس دیده نمی شود.
حس خوبی در چشمان او و بچه هایش جاری است؛ انگار که مهاجرت به استرالیا هیجان انگیزترین سرفصل زندگی خانواده فغانی است.
لبخندهای داوری که در عرصه حرفه ای اش به جایگاهی رفیع رسید نشان می دهد که تحمل حماقت های فوتبال ما در داخل برای امثال او دیگر ناممکن شده بود.

حالا در ملبورن، سیدنی، آدلاید، بریزبن یا هر شهری در استرالیا، شاهد کوشش های تازه یک خانواده ایرانی دیگر در این کشور خواهیم بود.
با مهاجرت فغانی از این پس، تمام مشکلات داوری ایران حل و فصل خواهد شد؛ چنان که پیش از او هم با حذف عادل فردوسی پور، در رحمت به روی این فوتبال باز شد!

از این به بعد دیگر قبل از بازی های مهم، شاهد انتشار بیانیه های از پیش برنامه ریزی شده نخواهیم بود. صدای ناسزا از هیچ کجا به گوش نمی رسد. فضای داوری سالم تر و با دقت تر از همیشه خواهد شد. 

مربیانی که به داوری های فغانی معترض بودند و هرگز سطح فنی خود را از همین لیگ های درب و داغان ما فراتر نبردند، با این مهاجرت نفس آسوده می کشند؛ چقدر همه چیز در غیاب آدم های خوب، خوب تر می شود!

باید خوشحال بود که داور دیدار رده بندی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، این چنین بی خیال قضاوت در لیگ نیم بند ما شد. از امروز شاهد جشن عروسی تازه ای در فوتبال خودمان خواهیم بود. همه چیز گل و بلبل است؛ شما هم به این جشن بزرگ دعوت شده اید!

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


تسلیت