شمانیوز
کد خبر : 914892

زین‌الدین‌زیدان سرمربی رئال‌ مادرید اگر شک و تردیدی در مورد استفاده از خامس رودریگس و ادن آزار در ترکیب اصلی تیمش داشت به نظر می‌رسد با دیدن عملکرد این دو بازیکن در کنار هم در بازی روز شنبه مقابل لوانته تردید‌های او باید در این مورد از بین رفته باشد.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی : خامس رودریگس، ستاره کلمبیایی که از بایرن‌مونیخ به رئال برگشته، بار دیگر نشان داد که چه کیفیت بالایی دارد و اینکه تکنیک و توانایی‌ها او چقدر به کار رئال‌مادرید می‌آید. از طرف دیگر، ادن آزار هم بعد از پشت‌سر گذاشتن یک مصدومیت طولانی برای دقایقی در ترکیب مادریدی‌ها به میدان رفت و در زمانی که حضور او با حضور خامس در زمین همزمان شد، هر حرکت ترکیبی این دو بازیکن منجر به یک موقعیت خطرناک برای رئال‌مادرید می‌شد. این دو ستاره نشان دادند که درک بالایی از بازی یکدیگر دارند و با یک و دو‌های خود مدام خط دفاعی لوانته را تهدید می‌کردند. مشخص نیست که زیدان در بازی‌های آینده تصمیم داشته باشد که این دو بازیکن را در کنار یکدیگر به میدان بفرستد یا نه، اما آنچه مشخص و واضح است این نکته است این دو بازیکن می‌توانند کارایی هجومی رئال‌مادرید را تا حد قابل ملاحظه‌ای افزایش دهند.

شاید خیلی‌ها فکر می‌کردند و هنوز هم فکر می‌کنند که ترکیب خامس – آزار نمی‌تواند با توجه به ویژگی‌هایی که دارند در کنار هم بازی کنند و یک زوج خوب را بسازند، اما به نظر می‌رسد که کاملاً برعکس این موضوع باشد، چون بازی با لوانته نشان داد که این دو ستاره درون زمین یک زبان مشترک دارند و به خوبی بازی یکدیگر را می‌خوانند. برای رئال‌مادرید حیف است که بار دیگر خامس رودریگس را روی نیمکت ببیند، چون او در دو بازی‌ای که از ابتدای این فصل برای رئال‌مادرید به میدان رفته هم توانایی‌های بالای خود را نشان داده و هم با تعهد و دوندگی خود کاملاً در خدمت تیم بوده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه