شمانیوز

دروازه‌بان تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: نکونام و همکارانش به اندازه دو تیم فوتبال برای فولاد وقت می‌گذارند و من مطمئن هستم که تیم ما موفق می‌شود.

به گزارش شمانیوز به نقل از فارس، شهاب گردان در خصوص دیدار تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت: بازی تقریباً متعادلی بود، نیمه اول بازی پایاپایی را شاهد بودیم، هر دو تیم موقعیت‌های نصفه و نیمه‌ای را روی دروازه یکدیگر داشتند، نیمه دوم تیم سپاهان با اضافه کردن بازیکنان بلندقد رو به بازی هوایی آورد، ما هم طبیعتاً نقاطی که آنها می‌خواستند ارسال داشته باشند را باید می‌بستیم و خدا را شکر توانستیم به نحو احسن این کار را انجام دهیم، به‌جز یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، موقعیت خاصی به آنها ندادیم، فکر می‌کنم نتیجه تساوی نتیجه عادلانه‌ای برای دو تیم بود.

798891

 

وی افزود: تیم ما در هفته‌های ابتدایی درست زمانی که نیاز به هماهنگی و انسجام بیشتری دارد، با تیم‌هایی روبروست که مدعی قهرمانی هستند و خودشان را برای حضور در رقابت‌های آسیایی آماده می‌کنند.

دروازه‌بان فولاد خوزستان تاکید کرد: معمولاً چند بازی مهم در طول لیگ داریم که هدف ما باید در آن بازی‌ها فقط کسب امتیاز باشد، نباید در این بازی‌ها انتظار نمایش یک فوتبال زیبا را داشت، بالاخره در مقابل تیم‌هایی که ثروتمند بوده و بازیکنان گران‌قیمت و باکیفیتی دارند، باید تمام جوانب را در نظر گرفت و فوتبالی منطقی ارائه داد، شما مطمئن باشید ما اگر در بازی با سپاهان بی‌محابا دست به حمله می‌زدیم، بدون شک از توان دفاعی ما کاسته می‌شد و امکان باخت ما بالا بود.نباید در مقابل تیم‌های مدعی که همه‌جوره از آنها حمایت می‌شود، امتیاز گرفتن را فدای خوب بازی کردن کنیم،۳۰ بازی در لیگ داریم و تازه ۳ هفته از آن می‌گذرد. شما ببینید تیم‌هایی که در سال‌های اخیر قهرمان شدند یا سهمیه کسب کردند، چقدر در طول فصل نوسان داشتند.

وی ادامه داد: اگر در مقابل تیم‌های قدرتمند، باز، بازی کنیم و دو سه گل دریافت کنیم بهتر است یا اینکه به هر طریقی از آنها امتیاز بگیریم؟ آیا عملکرد ما بد بود که در آزادی از استقلال امتیاز گرفتیم؟ یا مثلا هنوز تیم ما تکمیل نشده و در خانه توانستیم تیم قدرتمندی مثل سپاهان را متوقف کنیم.

دروازه‌بان فولاد خوزستان در ادامه گفت‌و‌گو با فارس تصریح کرد: متأسفانه در ابتدای فصل هم چهار پنج بازیکن ما که در دیدارهای تدارکاتی فیکس بودند، مصدوم شدند،هرچند بازیکنان جایگزین ما نیز عملکرد خوبی داشتند ولی یک مربی باید همه بازیکنان خود را در اختیار داشته باشد تا بتواند به اهداف خود برسد.

گردان با عنوان اینکه در همین سه بازی ما موقعیت‌های خوبی را توانستیم ایجاد کنیم، تأکید کرد: شیوه و تاکتیک بازی ما، با توجه به شرایط و در نظر گرفتن همه جوانب تعیین می‌شود، نکونام نکات زیادی را به ما گوشزد می‌کند و اعتقاد او به فوتبال مالکانه و خلق موقعیت است.

وی گفت: همانطور که اشاره کردم باید قبول کنیم در سه هفته ابتدایی، به‌ واسطه نرسیدن بازیکنان دست سرمربی بسته بود، تیم ما از آن تیم‌هایی است که امسال تغییرات زیادی داشته، به‌عنوان مثال در بازی مقابل سپاهان فکر می‌کنم فقط سه بازیکن از ترکیب پارسال فولاد حضور داشتند. هر چقدر بازی تدارکاتی هم انجام داده باشیم ولی تا وقتی در شرایط بازی‌های لیگ قرار نگیریم، نمی‌توانیم به انسجام مدنظر و ایده‌آل‌های سرمربی برسیم.

گردان با بیان اینکه هواداران باید صبر و حوصله بیشتری به خرج دهند، ادامه داد:اگر نگاهی به جدول بیندازید، چه آن تیم‌هایی که موفق به کسب بیشترین امتیاز شده‌اند و چه تیم‌هایی که کمترین امتیاز را گرفته‌اند، نمی‌توان در حال حاضر شایستگی و یا عدم شایستگی آنها را اثبات کرد، چون تا پایان لیگ اتفاقات زیادی خواهد افتاد. توقع هواداران از اینکه می‌خواهند تیم‌شان پیروز میدان باشد، به‌جا است، ما هم تمام تلاشمان شادی دل مردم است، باید فوتبالی در شأن فولاد خوزستان ارائه دهیم، متأسفانه چند سالی هست که فولاد نمی‌تواند مدعی باشد و به جایگاه واقعی خود نمی‌رسد.

دروازه‌بان فولاد خوزستان گفت: بدون اغراق می‌گویم، جواد نکونام و کادر فنی فولاد شبانه‌روزی برای تیم زحمت می‌کشند و مطمئنم پشت همه این زحمات اگر اتفاق خاصی نیفتد، نتیجه هم هست، باور کنید نکونام به اندازه دو تیم فوتبال برای فولاد وقت می‌گذارند و برای تک تک لحظه‌های‌مان برنامه دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied