`
شمانیوز
شما نیوز

متقاضیان مسکن ملی بخوانند | مهلت ثبت‌نام طرح نهضت ملی مسکن کی به پایان می رسد؟

محمود محمودزاده با اشاره به ثبت‌نام 3 میلیون و 180 هزار متقاضی در نهضت ملی مسکن،‌اظهار کرد: تاکنون برای 3 میلیون متقاضی (95 درصد) پالایش فرم ج، عدم مالکیت خصوصی و تاهل انجام شده است.

طرح نهضت ملی مسکن برای تکمیل کردن طرح قبلی (طرح مسکن مهر) است که درطی چند مرحله اجرا شد. از زمان شروع نهضت ملی مسکن باعث نشده که قیمت مسکن و اجاره بها کاهش پیدا کند. به عقیده کارشناسان طرح نهضت ملی مسکن در تعادل قیمت مسکن تاثیر پررنگی دارد. هدف نهضت ملی مسکن کمک به تامین مسکن خانوارهای فاقد مسکن، است. در ادامه به آخرین خبر از طرح نهضت ملی مسکن می پردازیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی از ثبت‌نام ۳۲۰ هزار مجرد برای طرح نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: مهلت ثبت‌نام آقایان مجرد ۲۰ بهمن به اتمام می‌رسد.

وی با بیان این‌که لیست افراد پالایش شده برای بررسی شرط سابقه سکونت به کارتابل استان‌ها ارسال شده است، ادامه داد: استان‌ها در حال پالایش شرط سابقه سکونت حداقل 5 سال یا ثبیت سکونت در شهر مورد تقاضای مسکن هستند که نتایج بررسی را ثبت و به ستاد اعلام خواهند کرد.

وی بیان کرد: برای آن دسته‌ای از متقاضیان که شرط چهارم آنها احراز شود از طریق ارسال پیامک اطلاع‌رسانی خواهد شد. در ادامه افراد واجد شرایط به شکل الکترونیکی به بانک معرفی می‌شوند تا برای آنها حساب باز شود و مراحل خود را طی کنند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

    این خبر را از دست ندهید
    دیگر رسانه ها