شمانیوز
شما نیوز

پرسپولیس | یورگن لوکادیا

یورگن لوکادیا پرسپولیسی می شود ؟ | خبری مهم درباره بازگشت شاه ماهی به پرسپولیس

مهاجم هلندی در دادگاه عالی ورزش هم نمی‌تواند پرسپولیس را محکوم کند.

یورگن لوکادیا پرسپولیسی می شود ؟ | خبری مهم درباره بازگشت شاه ماهی به پرسپولیس

به گزارش شمانیوز؛ یورگن لوکادیا مهاجم هلندی و سابق پرسپولیس است یورگن لوکادیا در دادگاه عالی ورزش هم نمی‌تواند پرسپولیس را محکوم کند. یورگن لوکادیا بعد از فسخ یکطرفه و غیرقانونی قراردادش با پرسپولیس و ترک این تیم، با شکایت باشگاه پرسپولیس مواجه شد و فیفا هم یورگن لوکادیا را به پرداخت جریمه ۳۲۴ هزار دلاری محکوم کرد. یورگن لوکادیا که این رای را قبول نداشت و نمی‌خواست این پول را پرداخت کند، پرونده را به دادگاه عالی ورزش برده و خواستار شرح تفصیلی حکمش را داده است.

گرفتن شرح تفصیلی زمان بر است و البته به این معنا است که این بازیکن نمی‌خواهد فعلا پولی به پرسپولیس پرداخت کند و این پرونده قطعا به دادگاه عالی ورزش خواهد رفت. پیگیری‌های ما از افراد حقوقی نشان می‌دهد لوکادیا هیچ شانسی برای عوض کردن رای در دادگاه هم نخواهد داشت و پرسپولیس باز هم برنده این پرونده خواهد بود. پرسپولیس تخلفی مرتکب نشده و همه چیز به نفع این باشگاه و به ضرر ستاره هلندی است.

در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر بازگشت لوکادیا به پرسپولیس در نیم فصل مطرح شده که پیگیری‌های ما از یکی از نزدیکان این بازیکن نشان می‌دهد هیچ صحبتی تا این لحظه مبنی بر بازگشت این بازیکن مطرح نشده و مذاکره ای هم بین طرفین انجام نشده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied