شمانیوز
کد خبر : 1641

شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز):   سحرگاه امروز محمد ریگی قاچاقچی سابقه‌دار که یک مأمور پلیس را در بزرگراه آزادگان به شهادت رسانید، به دار مجازات آویخته خواهد شد. این قاچاقچی در حالی به سلول انفرادی انتقال یافت که سحرگاه امروز پای چوبه دار می‌رود و به اشد مجازات خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز)،به نقل از رجا نيوزفروردین سال 85 محمد ریگی در حالی که به اتفاق همدستش عبدالمجید ریگی در بزرگراه آزادگان با خودروی زانتیا 380 کیلو تریاک حمل می‌کردند، با گشت پلیس مواجه شدند. آنان به محض دیدن خودروی پلیس با سرعت سرسام‌آوری پا به فرار گذاشتند و حتی بدون هیچ‌گونه توجهی به اخطار‌های پلیس به سمت خودروی گشت شروع به تیراندازی کردند. سرانجام پس از یک ساعت تعقیب و گریز، متهمان خودرویشان را متوقف و وارد خانه‌ای شدند و با گروگان گرفتن ساکنان آن به سوی مأموران پلیس تیراندازی کردند. در این درگیری مسلحانه یکی از مأموران به نام ستوان سوم ناصر ندافان از ناحیه شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفت و پس از انتقال به بیمارستان به شهادت رسید. در این حادثه یک رهگذر نیز با شلیک گلوله قاچاقچیان جان باخت و 7 تن دیگر مجروح شدند و سرانجام دو متهم قاچاقچی هدف اصابت گلوله قرار گرفتند و دستگیر شدند.

همچنین در بازرسی از خودروی آنان 380 کیلو تریاک که از شرق کشور به تهران حمل کرده بودند، کشف شد. با تحقیق از محکومان و اعتراف آنها به قاچاق گسترده مواد افیونی و شلیک به سوی مردم و پلیس، آنان پس از محاکمه به اتهام قتل به قصاص و درگیری مسلحانه به مجازات محاربه محکوم شدند که حکم صادره از سوی قاضی صلواتی به دیوان عالی کشور ارسال و تأیید شد. عبدالمجید یازدهم خردادماه سال گذشته به دار مجازات آویخته شد، اما محمد ریگی با دستور رئیس قوه‌قضائیه حکم اعدامش به تعویق افتاد. این قاچاقچی محکوم به مرگ صبح امروز در زندان اوین به دار مجازات آویخته شد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه