شمانیوز
کد خبر : 2131

شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز):پوستر هفته نیروی انتظامی که چندی پیش توسط مرکز «ناجی هنر» طراحی شده است دارای اشتباه فاحشی است که سوال برانگیز است

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز)، این روزها مردم هنگامی که در شهر حرکت می‌کنند شاهد بنرها و پوسترهایی هستند که آذین بخش خیابان‌ها و اتوبان‌های شهر شده است.

این بنرها و پوسترها برای هفته نیروی انتظامی طراحی شده است که دارای فعالیت‌های متعدد فرهنگی ـ هنری سریال‌ها، فیلم‌های سینمایی و ... بود.

این پوستر چندی پیش توسط مرکز «ناجی هنر» طراحی شده و این مرکز درباره آن نوشت: معاون تبلیغات موسسه [ناجی هنر] ... گفت طرح این پوستر که سعی شده با پوستر اصلی هفته ناجا همخوانی داشته باشد اشاره‌ای است به اینکه هرکس می‌تواند به اندازه خود در شکل‌گیری یک پازل که نشان دهنده نظم و امنیت و آرامش در جامعه باشد نقش داشته باشد.

اما این مرکز اشاره‌ای به ابرهایی که در این پوستر بر فراز چتر نیروی انتظامی قرار گرفته و در قلب آنها دو شعار «لا اله الا الله» و «محمد رسول الله» نقش بسته است توضیحی ارائه نکرده است.

باید دید آیا طراحان گرافیست در «ناجی هنر» این اشتباه را با چه چیزی توجیه می‌کنند؟ آیا چتر نیروی انتظامی مانع بارش رحمت الهی بر سر مردم ایران است؟!

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه