شمانیوز
کد خبر : 3653

شبکه مردمی اطلاع رسانی(شما نیوز):حسین انتظامی در چهاردهمین دوره انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات و خبرگزاری‌ها به عنوان نماینده مدیران مسئول انتخاب شد.  

شبکه مردمی اطلاع رسانی(شما نیوز):مراسم انتخابات نماینده مدیران مسئول در چهاردهمین دوره هیات نظارت در مطبوعات و خبرگزاری‌ها عصر امروز سه‌شنبه 30 آبان در تالار وحدت تهران برگزار شد.

این انتخابات که پیش از این اعلام شده بود با 20 کاندیدا برگزار می‌شود، به علت انصراف حمید رسائی مدیرمسئول هفته نامه 9 دی با 19 کاندیدا برگزار شد و طی آن حسین انتظامی با کسب 323 رأی به عنوان نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات انتخاب شد.

همچنین سیدنظام موسوی نیز با کسب 183 رای در مقام دوم قرار گرفت.

در این مراسم و پیش از رای‌گیری در میان 19 کاندیدای شرکت‌کننده در این انتخابات، 5 کاندیدا در سالن حضور نداشتند. 2 کاندیدا به نفع سیدنظام الدین موسوی و 3 کاندیدا هم به نفع حسین انتظامی انصراف دادند.

همچنین یک مدیرمسئول نیز بدون حمایت از کاندیدای خاص پس از سخنرانیش، انصرافش را از انتخابات اعلام کرد.

انتظامی با کسب 322 رای از مجموع 513 رای (حدود 63 درصد) به عنوان نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات برگزیده شد. این گزارش حاکی است نظام‌الدین موسوی مدیر عامل خبرگزاری فارس با 183 رای نفر دوم شد.موسوی در انتخابات دوره قبل در سال 1389 نیز موفق به کسب رای لازم نشده بود.

در انتخابات مزبور 20 نفر نامزد شده بودند که برخی از آنها انصراف دادند. انتظامی برای پنجمین بار است که به عضویت در هیات نظارت بر مطبوعات برگزیده می‌شود. وی در انتخابات 2 سال قبل 280 رای آورده بود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه