`
شمانیوز
شما نیوز

مراسم ازدواج دوم پیمان قاسمخانی بعد از طلاق بهاره رهنما + بیوگرافی . عکس

خبر طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی مدتی قبل بر سر زبانها افتاده بود، سرانجام بهاره رهنما خبر جدایی از پیمان قاسم خانی را تائید کرد.

ممتاز نیوز نوشت : خبر طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی مدتی قبل بر سر زبانها افتاده بود، سرانجام بهاره رهنما خبر جدایی از پیمان قاسم خانی را تائید کرد.

 

 

بیشتر بخوانید : 

عکس های لورفته از مراسم ازدواج احمد مهران فر و همسرش + بیوگرافی و فیلم

 

 

خبر جنجالی :

مراسم ازدواج رعنا ازادی ور با بازیگر معروف + بیوگرافی و عکس

 

 

 

بیشتر بخوانید : 

رقص جنجالی و زیبا بهاره کیان افشار با کمدین معروف در کنسرت + فیلم و بیوگرافی

 

 

طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی

در ماه های گذشته شایعات مختلفی درباره پایان زندگی مشترک بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون و  پیمان قاسم خانی نویسنده سینما و تلویزیون شنیده می شد.

پاسخ بهاره رهنما در نشست خبری تئاتر «دیگری» با حضور شیوا اردویی و مهیار طهماسبی، به پرسش یکی از کاربران، خبر جدایی او از پیمان قاسم خانی را تائید کرد:

 

پرسش یکی از کاربران راجع به رابطه بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی بعد از جدایی

«من یک حسن در رفتار خانم رهنما دیده‌ام که بعد از جدایی از همسر سابق‌شان از ایشان به خوبی یاد کرده‌اند.
از جمله شبی که من نمایش «دیگری» را دیدیم ایشان از مردان خوبی که در زندگی‌شان بوده‌اند یاد کردند
از جمله پدر و برادر و همسر سابق‌شان. این رفتار شایسته را همه ما باید انجام دهیم.»

 

پاسخ بهاره رهنما به سوال کاربر در خصوص جدایی او از پیمان قاسم خانی

«این نیز یکی از مصادیق عدم اعمال خشونت نسبت به یکدیگر است.
پیمان قاسمخانی قدیمی‌ترین دوست زندگی من است


و ما ۲۴، ۲۵ سال است که با هم دوستیم
و ادامه پیدا نکردن زندگی مشترکمان دلیل نمی‌شود که دوستی‌مان لطمه ببیند.»

 

خبر جنجالی :

مراسم ازدواج رعنا ازادی ور با بازیگر معروف + بیوگرافی و عکس

 

بهاره رهنما ادامه داد: «جدا از این من فَنِ پیمان قاسمخانی هستم.
او رفیق خوبی برایم است و امیدوارم این فرهنگ خصوصا در میان کسانی که بچه دارند جا بیفتد.
چون بچه‌ها حتی اگر ۵۰ یا ۶۰ سالشان هم شود


باز هم پدر و مادرشان را در کنار هم می‌بینند و در کنار هم می‌خواهند.»/جدایی بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی

خبر طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی تائید شد!

گردآوری : گروه فرهنگ و هنر ممتاز نیوز

 

 

رقیب پیمان قاسم‌خانی یک دختر 15 ساله است که به او حسادت می کند

 

باور می‌کنید جوانک پر شور و حال و مسئولیت‌گریز فیلم «سن پترزبورگ» یک پدر مسئول، همیشه نگران و البته خیلی حسود باشد؟! پدری که چشم دیدن دوست فرزندش را ندارد. پیمان قاسم‌خانی چنین پدری است.

 

پیمان قاسم‌خانی که با دختر 15 ساله‌اش فیلم‌های اکشن می‌بیند، یک رقیب خیلی جدی دارد. او نویسنده‌ ی موفقی است، تجربه بازیگری خوبی هم دارد، معروف و مشهور هم هست اما رقیب او یک دختر نوجوان 15 ساله است. همان دختری که پریا (دخترش) ساعت‌ها با او تلفنی حرف می‌زند...:«رقیب من یک دختر 15 ساله است که به او حسادت می‌کنم وقتی می‌بینم پریا ساعت‌ها با او تلفنی حرف می‌زند و چیزهایی به او می‌گوید که به من نمی‌گوید. وقتی این دختر به خانه ما می‌آید، چپ‌چپ به او نگاه می‌کنم و دوست دارم کاری کنم که زودتر برود.»

 

 

بیشتر بخوانید : 

عکس های لورفته از مراسم ازدواج احمد مهران فر و همسرش + بیوگرافی و فیلم

 

 

روز پدر است و می‌خواستیم با یک پدر گفت وگو کنیم ، پدری که هنوز موهایش سیاه باشد، باانرژی باشد، هنرمند باشد، برای بچه‌اش وقت بگذارد و درباره تجربه پدر شدن بگوید و پیمان قاسم‌خانی گزینه خیلی خوبی بود. البته سرش خیلی شلوغ است و ما در سرویس هنری خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، توانستیم تلفنی با او صحبت کنیم.

 

شاید برخی از هنرمندان بویژه نسل جدیدتر با این استدلال که اثر هنری مثل بچه آن هنرمند است، از خیر بچه‌دار شدن بگذرند و ترجیح بدهند بیشتر وقت و انرژی‌شان را صرف آفرینش اثر هنری بکنند اما پیمان قاسم‌خانی و بهاره رهنما جزو زوج‌هایی هستند که بچه‌ای واقعی دارند؛ «پریا» تنها دختر این زوج هنرمند متولد 1377 است و حالا 15 سال دارد.

 

 

قاسم‌خانی که در 32 سالگی پدر شده می‌گوید:«تا وقتی واقعا بچه نداشته باشی، هیچ تصوری از پدر شدن یا مادر شدن نداری. خود من تا قبل از 32 سالگی که پریا به دنیا آمد، هیچ تصوری از پدر بودن نداشتم.آدمی بودم که فکر می‌کردم مطلقا برای پدر بودن زاده نشده‌ام. فکر می‌کردم ممکن است در قبال بچه‌ بی‌مسئولیت باشم ولی از وقتی بچه‌دار شدم، حس‌ام این است که در وهله اول پدر هستم و بعد هرچیز دیگری‌.»

 

 

پیمان قاسم‌خانی و دخترش

 

 

بازیگرانی داریم که می‌گویند وقتی نقش پدر یا مادر را بازی کنی انگار واقعا این تجربه را داری، حتی اگر هرگز بچه نداشته باشی، اما پدر گفت وگوی ما که اتفاقا هم نویسنده است و هم بازیگر معتقد است: «حتی اگر نقش پدر را بازی کنی، باز هم با اصل پدر بودن در دنیای واقعی قابل مقایسه نیست. نمی‌دانم شاید همان اعتقاد قدیمی باشد که می‌گوید رابطه پدر و فززندی کشش خونی دارد و این جور چیزها اما به هر حال تا بچه نداشته باشی، این حس را درک نمی‌کنی.»

 

 

هیچ وقت شده از بچه‌دار شدن پشیمان شوید و فکر کنید به دردسرش نمی‌ارزید؟ وقتی صحبت پشیمانی به میان می‌آید، می‌خندد و می‌گوید: «گاهی پیش می‌آید اما نه به این دلیل که بچه گرفتاری درست می‌کند. خوشبختانه ما بچه خوب و بی‌دردسری داریم . مثلا وقتی کوچک بود، برخلاف بعضی از بچه‌ها، به جای اینکه ساعت‌ها گریه کند، می‌خوابید؛ حتی بیشتر از ما می‌خوابید و ما سختی بچه‌داری را خیلی حس نکردیم اما آنچه گاهی باعث پشیمانی است، نگران دائمی و ترس همیشگی‌ من است. وقتی بچه بود از تب کردنش می‌ترسیدم و حالا که نوجوان شده است دردسرهایش هم عوض شده‌اند، بچه هرچه بزرگتر می‌شود، نگرانی پدر و مادر هم بیشتر می‌شود. »

 

 

اگر به جای «پریا» یک پسر داشتید، باز هم چنین پدری بودید؟ «نمی‌شود تصورش کرد اما دختر ما خیلی هم مثل بقیه دخترها نیست که مدام احساساتش را بروز دهد، خیلی از سروکول آدم بالا نمی‌رود. انگار بیشتر تحت تاثیر من است تا مادرش، مثل من طرفدار فیلم‌های اکشن و جنگ ستارگان است. به همین دلیل فکر می‌کنم اگر پسر هم بود، موضوع خیلی متفاوت نمی‌شد.»

 

شنیده‌ایم برخی ازهنرمندان گاهی می‌گویند برای کار هنری بیشتر از خانواده‌شان وقت می‌گذارند اما نویسنده «مارمولک» چنین پدری نیست: «راستش فکر می‌کنم نه به اندازه کافی بلکه بیشتر از حد کافی برای پریا وقت گذاشته‌ام به خاطر شغلم بیشتر از مادرش در خانه هستم تا جایی که آنقدر ماجرا شور شده بود که روزی می‌خواستم از خانه بیرون بروم و پریا گفت "تو دیگه کجا می‌ری؟!" بعضی وقت‌ها نگران می‌شوم که انگار بیشتر به مادر تبدیل شده‌ام. حتی کمی بیش از حد به او رسیدگی می‌کنم، انگار مزاحمش شده‌ام و در دست و پایش هستم. شاید با توجه به روحیه مستقلش، دوست داشته باشد که بیش از حد از او مواظبت نکنم.»

 

پریا قاسم‌خانی همین دختر نوجوان که موضوع گفت وگوی ماست، دختر یک زوج هنری است، مادرش را همه می‌شناسند و پدرش را هم. شاید هر نوجوان دیگری بود، مدام به دوستانش فخرفروشی می‌کرد که بچه یک زوج هنرمند مشهور است اما پریا چنین نیست؛ آنچنانکه پدرش توضیح می‌دهد: «شاید تصور شود به عنوان پدر و مادری که شغل‌مان خیلی معمول نیست و بیشتر اوقات مردم ما را می‌شناسند، این موضوع در ارتباط‌مان با بچه‌مان تاثیر بیشتری می‌گذارد و الگویش خواهیم بود ولی چنین اتفاقی نمی‌افتد. شما هر که باشید و شغل‌تان هرچه باشد، تاثیر چهار تا بچه مدرسه‌ای، چهار تا دوست، بر بچه‌ شما بیشتر خواهد بود.»

 

و ادامه می‌دهد: «رییس جمهور هم که باشید، اشتباه است اگر فکر می‌کنید بت بچه‌یتان خواهید بود. اصلا اینطور نیست. رقیب من یک دختر 15 ساله است که به او حسادت می‌کنم. وقتی می‌بینم پریا ساعت‌ها با او تلفنی حرف می‌زند و چیزهایی به او می‌گوید که به من نمی‌گوید، وقتی این دختر به خانه ما می‌آید چپ چپ به او نگاه می‌کنم و دوست دارم زودتر برود.»

 

«پریا» هیچ وقت از شهرت پدر و مادرش استفاده نکرده است، تازه برعکس بعضی وقت‌ها دوست ندارد مردم متوجه شوند پدر و مادرش آدم‌های معروفی هستند. نه اینکه با این موضوع مشکل داشته باشد اما این ویژگی پریا است که علاقه‌ای به شهرت بویژه از طرف پدر و مادرش ندارد. همین روحیه است که خاطره‌ای را در ذهن پیمان قاسم‌خانی زنده می‌کند: «چند سال پیش وقتی پریا اول راهنمایی بود، عکسش روی جلد مجله‌ای چاپ شد، مادرش به او گفت این را ببر مدرسه بچه‌ها ببینند اما پریا دوست نداشت کسی عکسش را ببیند. پریا چنین دختری است.»

 

بهاره رهنما و پیمان قاسم‌خانی از هم جدا شده‌اند؟

به نظر می‌رسد در زندگی شخصی و مشترک بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی تغییراتی رخ داده و براساس شایعات از یکدیگر جدا شده‌اند.

 

بیشتر بخوانید : 

رقص جنجالی و زیبا بهاره کیان افشار با کمدین معروف در کنسرت + فیلم و بیوگرافی

 

 

بیوگرافی پیمان قاسم خانی و همسرش + علت طلاق

 

پیمان قاسم خانی متولد 30 دی 1345 در تهران، نویسنده است

 

فارغ التحصیل لیسانس رشته آمار انفورماتیک از دانشگاه اهواز می باشد، بجز نویسندگی، کارگردان و بازیگر است و یک تجربه ناموفق در ازدواج نیز دارد

 

بیوگرافی پیمان قاسم خانی نویسنده و بازیگر

 

از کلاس تا شروع بازیگری

قاسم خانی در سال 1370 وقتی 24 ساله بود دوره فیلمنامه نویسی را در مرکز آموزشی باغ فردوس گذراند و از سال 72 با نویسندگی فیلم من زمین را دوست دارم وارد عرصه هنری شد

 

این فیلم به شدت مورد استقبال قرار گرفت

 

 

 

بیشتر بخوانید : 

عکس های لورفته از مراسم ازدواج احمد مهران فر و همسرش + بیوگرافی و فیلم

 

 

خبر جنجالی :

مراسم ازدواج رعنا ازادی ور با بازیگر معروف + بیوگرافی و عکس

 

شهرت + سیمرغ

او یکی از نویسندگان فیلم دختری با کفشهای کتانی سال 77  بود که جایزه بهترین فیلمسازی خانه سینما را گرفت، همچنین نویسنده فیلم نان و عشق و موتور 1000 در سال 80 بود

 

پیمان قاسم خانی برای نویسندگی فیلم جنجالی مارمولک در سال 82 سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه را از جشنواره فجر گرفت

 

پیمان قاسم خانی در کنار خانواده برادرش

پیمان قاسم خانی در کنار خانواده برادرش

 

تلویزیون و همکاری با مدیری

از سال 76 با سریال گالری 9 وارد تلویزیون شد و از سال 81 با سریال پاورچین با مهران مدیری شروع به همکاری کرد و در اغلب کارهای او تا سال 87 حضور داشت

 

بازیگری

اولین بار در سال 74 در فیلم عاشقانه بازی کرد

 

تجربه دوم و جدی او با نویسندگی و بازیگری فیلم سن پترزبورگ سال 88 شکل گرفت و در طبقه حساس و زندگی مشترک آقای محمودی و بانو هم بازی کرد

بیشتر بخوانید : 

رقص جنجالی و زیبا بهاره کیان افشار با کمدین معروف در کنسرت + فیلم و بیوگرافی

 

 

عکس های پیمان قاسم خانی

عکس های پیمان قاسم خانی + بیوگرافی کامل

 

ازدواج و دختر

پیمان قاسم خانی در سال 1371 وقتی 26 ساله بود با بهاره رهنما 19 ساله ازدواج کرد، این زوج در سال 76 صاحب دختری بنام پریا شدند

 

 

بیشتر بخوانید : 

عکس های لورفته از مراسم ازدواج احمد مهران فر و همسرش + بیوگرافی و فیلم

 

 

طلاق

زندگی این دو در سال 95 بعد از 24 سال زندگی مشترک به جدایی و طلاق ختم شد، خانوم بهار رهنما چند ماه بعد از جدایی برای بار دوم ازدواج کرد

 

همسر پیمان قاسم خانی (سابق) + دخترش

 

برادر

پیمان تنها یک برادر کوچکتر به نام مهراب قاسم خانی دارد که او نیز بازیگر و نویسنده است، همسر برادرش خانوم شقایق دهقان نیز بازیگر صاحب نامی می باشد

 

خبر جنجالی :

مراسم ازدواج رعنا ازادی ور با بازیگر معروف + بیوگرافی و عکس

 

 

رستوران و آشپزی

من به جز تخم مرغ غذای دیگری را بلد نیستم بپزم، خیلی اهل کافه و رستوان نیستم، اما جاهای خلوت را دوست دارم، صرفا رستوران می روم که کمی غذا بیرون بخورم

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷۲ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

 • آ

  آقای قاسم خانی واقعا برای این جدایی به شما تبریک می گم خیلی زندگی با هاش سخت بوده بابا خیلی از دخترا در حسرت لباس عروس هستند با تحصیلات بالا زیبایی آنچنانی دارای حجب وحیا بسه دیگه مگه آقای عباسی کیه دهاتی روستای اراک

 • خنم

  خانم بهاره بسه دیگه دزد می اد خونت باید ملت بدونند می ری مشهد باید همه بدونند واون شوهر بی غیرتت

 • یکی از دوستان

  سلام خیلی زندگی ر ومانتیکی داشتند ولی افسوس که عشق اولشون تمام شد و هر کدامشان با فکر بازتر به یک زندگی نرمالتر
  رسیدند خیلی خوشحال شدم که آقای پیمان قاسمخانی ازدواج دوم را انجام دادند. تبریک آقای قاسمخانی. موفق باشید.

 • ناشناس

  این بهاره رهنماکله پوک فک میکنه اگه هرروز ازدواج کنه مثلاخیلی خوشگله و همه دوسش دارن 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • لاله

  دمت گرم بهاره عزیزکارخوبی کردی هرکی هراندازه لیاقت داره باید بهش برسه لیاقت توبیشترازاین تعریفاوحرفاست گلم

 • مریم

  آقای قاسم خانی از همه نظر سر تر و بهتر از خانم رهنما میباشند، بسیار مرد باشخصیت، خوشتیپ و خانواده داری هستند، اگر دوباره ازدواج کردند ازدواجشان را از صمیم قلب تبریک میگویم با آرزوی بهترینها برای این برادر خوب و هنرمند سرزمین ایران.

 • ناشناس

  واقعا حیف شد که از هم جداشدن،خوب دیگه همه بازیگرا که با هم ازدواج کردن دارن جدا میشن،حیف پیمان قاسم خانی

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها