شمانیوز
شما نیوز

راهپیمایی محکومیت اغتشاشگران در پاکدشت، رباط‌کریم و اسلامشهر+تصاویر

مردم پاکدشت، رباط‌کریم و اسلامشهر صبح امروز در محکومیت حرکت آشوبگرانه عده‌ای در کشور با شعار «آنچه که برخواسته با عزت است، مطالبات همه ملت است» به راهپیمایی و تجمع در حمایت از امنیت و اقتدار کشور برگزار کردند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از فارس: مردم پاکدشت، رباط‌کریم و اسلامشهر صبح امروز پنج‌شنبه در اقدامی خودجوش و با شور و شعور برای جدا کردن صف خود از آشوبگران و حمایت از بیانات رهبری، راهپیمایی کردند.

در این راهپیمایی خودجوش و مردمی حضور اقشار مختلف مردم از پیر و جوان و زن و مرد نشان از درایت و بینش سیاسی مردم شهرستان‌های پاکدشت، رباط‌کریم و اسلامشهر دارد.

مردم ضمن اینکه اقدامات برهم زنندگان امنیت به ویژه تخریب‌کنندگان اموال عمومی و شخصی مردم را محکوم کردند از مسوولان خواستند نسبت به حل مشکلات معیشتی حساس بوده و در این راه با برنامه و پرقدرت پیش روند.

راهپیمایان ضمن اعلام حمایت خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و درخواست برخورد با مسببین آشوب های اخیر، اعتراض خود را نسبت به تصمیم دولت مبنی بر افزایش یک‌باره قیمت بنزین، معضلات اقتصادی، عدم اشتغال و بیکاری جوانان را به شکل مسالمت‌آمیز بیان کردند.حاضرین در این راهپیمایی مردمی پلاکاردهایی با مضامین «مطالبه گری حق ماست، امنیت خواسته ماست»، «به بهانه گرانی مملکت را به آشوب نکشید»، «مرگ بر منافق» و «مرگ بر آمریکا» در دست داشتند.

در پایان راهپیمایی شهرستان اسلامشهر، مردم در ابتدای خیابان امام خمینی (ره) تجمع کرده و با قرائت قطعنامه‌ای خواستار برخورد محکم دستگاه قضایی با اخلال‌گران و آشوب‌گران و برهم زنندگان نظم و امنیت کشور شدند.

راهپیمایی حمایت از امنیت و اقتدار کشور در شهرستان اسلامشهر امروز پنجشنبه از ساعت ۱۰ صبح، از روبروی ناحیه سپاه سیدالشهدا اسلامشهر به سمت خیابان ۲۰ متری امام خمینی(ره)، در شهرستان رباط کریم از ساعت ۱۰ صبح از شهرداری تا چهار راه مصلی برگزار شد و در شهرستان پاکدشت نیز مردم در میدان آزادگان تجمع کردند.

 

راهپیمایی پاکدشت

61489082

راهپیمایی رباط کریم

5294399

راهپیمایی اسلامشهر

8e0d002f-f4a1-4027-8919-3d358add375f

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • ناشناس

    زکی

  • آسمانی

    خودجوش!!!!!! اغتشاشگران!!!!!!!!!!!