شمانیوز

ویژه برنامه «هر کی شما بگین» با اجرای مهران رجبی امشب ۲۴ آذر از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از میزان، ویژه برنامه «هر کی شما بگین» با اجرای مهران رجبی امشب ۲۴ آذر از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.

این ویژه برنامه انتخاباتی کاری از گروه سیاسی شبکه یک است که در ۳۰ قسمت ۳۵ دقیقه‌ای تولید شده و قرار است یکشنبه‌های پس از سریال شبانگاهی پخش شود. اجرای این برنامه با مهران رجبی یازیگر سینما و تلویزیون است و قالب آن گفت‌وگو با نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی در خصوص عملکرد، شرایط کاری و انتخابات آتی خانه ملت می‌باشد.

این برنامه گفتگو محور در موزه شهید مدرس تولید شده و از آنجایی که همه مهمان‌های برنامه از نمایندگان مجلس شورای اسلامی می‌باشند، بخاطر جلوگیری از ایجاد تبلیغ برای آنان و به دلیل نزدیک شدن به انتخابات مجلس، صدا و تصویر نماینده مخدوش گردیده است. دوربین مخفی یکی از آیتم‌های جذاب «هی کی شما بگین» می‌باشد که در این بخش نظر مردم را درخصوص نمایندگان مجلس و انتخابات جویا شده است.

گفتگوی مردمی آیتم دیگر این برنامه است که در آن از مردم سوالات جالبی درخصوص نمایندگی مردم در مجلس شده است. عوامل تولید هر کی شما بگین عبارتند از: تهیه کننده سید محمد احمدی، کارگردان وحید نجف زاده، مجری طرح بیتا فیلم تهران، جانشین تهیه کننده سعید دلاوری، دستیار تهیه پدرام دسکره، تدوین مرتضی راد، مجری مهران رجبی.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ۹۸ در سراسر کشور برگزار می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه