شمانیوز

مدیرعامل شرکت میتسوبیشی در طی مصاحبه‌ای برنامه‌های این شرکت را برای سال ۲۰۲۰ مشخص کرد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران: معرفی نسل سوم ماشین‌های شاسی بلند Outlander شرکت میتسوبیشی به هشت سال پیش باز می‌گردد. این محصولات در طول این سال‌ها چندین بار بروزرسانی شدند تا بتوانند در رقابت شدیدی که در بازار است، دوام داشته باشند. اما طبق اعلام مدیر عامل شرکت میتسوبیشی، این شرکت قصد دارد تا در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ یک محصول کاملا جدید را به بازار معرفی کند.

 

کراس‌اور جدید میتسوبیشی

این خودرو قرار است محصول مشترک شرکت رنو، نیسان و میتسوبیشی باشد. این خبر توسط برنارد لوئر، مدیرعامل این شرکت، در مصاحبه‌ای رسمی تائید شده است. خبر جالب‌تر آنجاست که قرار است خودرو کوچک دیگری در کنار این محصول معرفی شود. این خودرو کوچک نیز کراس‌اور سه شرکت ذکر شده است و به نظر می‌آید هم زمان با Outlander به بازار معرفی شود. مدیرعامل این شرکت از جزئیات محصولاتشان اطلاعاتی منتشر نکرد، اما این شخص اطلاع داد که هر دو خودرو از قابلیت شارژ هیبریدی برخوردار خواهند بود. لازم به ذکر است که این اقدام برای شرکت میتسوبیشی جدید نیست، چرا که خودرو این شرکت در همین سطح با نام Eclipse Cross دارد. در نتیجه ساخت نسل جدید Outlander برای طرفداران این شرکت حرکتی هیجان‌انگیز نخواهد بود.

 

معرفی محصول جدید میتسوبیشی در سال ۲۰۲۰ تائید شد

معرفی محصول جدید میتسوبیشی در سال ۲۰۲۰ تائید شد

 

پایانی بر Eclipse Cross

گفتنی است نسخه Eclipse Cross که مصرف سوخت بنزینی دارند قرار است تا پایان سال آینده از بازار جمع شوند. شرکت میتسوبیشی با توجه به درخواست کم این محصول در سراسر جهان تصمیم گرفته است تا این محصول را به کلی جمع‌آوری کند و تنها نسخه هیبریدی این خودرو را در اختیار جهانیان قرار دهد.در ادامه مصاحبه مدیرعامل این شرکت گفت که معتقد است نسخه هیبریدی Eclipse Cross آینده روشنی در پیش دارد، به گفته این شخص شرکت میتسوبیشی همچنین قصد دارد تغییراتی در محصولات کوچک‌تر خود بدهد و آن‌ها را بروزرسانی کند. یکی از این خودرو‌ها از سری Mirage G4 sedan خواهد بود که قرار است در تایلند رونمایی شود. برنارد لوئر همچنین گفت که محصول I-MiEV حالا تنها در چند کشور اروپایی مانند سوئیس و نروژ در دسترس است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied