شمانیوز

بهاره رهنما هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است.

بهاره رهنما زاده ۱۰ آذر ۱۳۵۲ است.بهاره رهنما متولد اراک است.بهاره رهنما هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است.همسر سابق بهاره رهنما پیمان قاسم‌خانی نویسنده مشهور سینما است. بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی دختری به نام پریا قاسم‌خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر پنجره‌ها و فیلم سینمایی دایره زنگی را دارد. 

تیپ مریم معصومی و بهاره رهنما و همسرش در مهمانی

بهاره رهنما و همسرش به همراه بازیگران دیگر در دومین ضیافت جشن حافظ شرکت کردند . تیپ بهاره رهنما و مریم معصومی را در این مراسم مشاهده کنید . بهاره رهنما با انتشار این عکس در کنار همسرش نوشت:

بهاره رهنما

تیپ بهاره رهنما و همسرش در مهمانی

جشن حافظ،شب دوم:

از “علی معلم”بسیار آموختم،کمترینش دور هم جمع کردن هنرمندان و دوری از حب و بغض های حرفه ای بود ،همیشه آرزو داشتم چنین جشنی برای تیاتر ایران برپا کنم و برپا کنیم.

به گمانم نام دیگر جشن حافظ راباید “جشن صلح سینمای ایران “ دانست،ممنونیم از همه برگزارکنندگانش و تبریک به همه برندگانش و تشکر ویژه از “آذر معماریان “ که با همه سختی ها پای حافظ ماند و زنده نگاهش داشت…

عکس از امیر حق بر عزیز و مربوط به ضیافت دوم جشن حافظ میباشد…

پی نوشت:جالب بود که سال ها پیش همسر جان موقع گرفتن جایزه بهترین بازیگر زن توسط من برای (فیلم دایره زنگی)در جشن حافظ در ردیف دوم نشسته بودو بعنوان یک طرفدار ناشناس مرا تشویق می کرد و امسال هم در همان ردیف مشوق من برای دادن جایزه بهترین فیلم مستند که توسط بنده و “سروش صحت “اهدا شد بود.ممنونم از دست سرنوشت که مارو بهم رسوند و ممنونم از جشن خوش یمن “حافظ” که همیشه برایم پر از مهر و شادی بوده

عکس های زیر نیز از بهاره رهنما و مریم معصومی در مهمانی جشن حافظ منتشر شده است

مهمانی جشن حافظ پس از مراسم این جشن برگزار شد.بهاره رهنما و مریم معصومی نیز در این مهمانی شرکت کرده و عکس هایی به یادگار با هم گرفتند!

بهاره رهنما

تیپ مریم معصومی و بهاره رهنما در مهمانی

بهاره رهنما

سلفی بهاره رهنما 45 ساله و مریم معصومی 32 ساله

 

 

خالکوبی معنادار بهاره رهنما لورفت + عکس خالکوبی

 

 

 

 

 

بیوگرافی کامل بهاره رهنما

 • نام:بهاره
 • نام خانوادگی :رهنما
 • تاریخ تولد:1352/9/10
 • محل تولد :اراک
 • تحصیلات :  لیسانس ادبیات فارسی و حقوق قضایی
 • همسر سابق:پیمان قاسم خانی نویسنده
 • همسر جدید:امیرخسرو عباسی

--------------------------

 بهاره رهنما در 10 آذر سال 1352 در هزاوه از توابع استان مرکزی متولد شد. وی لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است.

بهاره رهنما در کنار مادر و دخترش

بهاره رهنما و مادر و دخترش

او همسر پیمان قاسم خانی نویسنده سینما و جاری(زن برادر شوهر) شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. او یک دختر به نام پریا قاسم خانی دارد. پریا تجربه حضور در تئاتر پنجره ها و فیلم سینمایی بانو را دارد. 

بهاره رهنما وخانواده اش  

بهاره رهنما و همسرش و دخترش  

بهاره رهنما و همسرش

امیرخسرو همسر بهاره رهنما در کنار هم

بهاره رهنما جاری(زن برادر شوهر) شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. بهاره رهنما از معدود بازیگرهایی است که تحصیلات بالایی در حد دانشگاهی دارد و شاید به همین خاطر در عرصه سینما و تلویزیون کم کار است.

دختر بهاره رهنما در کنار مادرش

بهاره رهنما در کنار دخترش در باغ موزه نگارستان

برای اولین بار با فیلم افعی به سینما آمد. سپس با همسرش در فیلم عاشقانه بازی کرد. او در سال 1380 بازی در یک فیلم کمدی نان و عشق و موتور هزار را تجربه کرد که نشان از توانایی او در زمینه فیلمهای کمدی داشت.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • بهار 64

  اییییی جانم خوشبخت باشین کنار هم الهی. نازنینی بهاره جان. من از طرفداراتم و بازم عکس بذار عزیز دلم

 • احمد

  زیباست

آنچه دیگران میخوانند :
  
  روی خط رسانه