شمانیوز

الناز شاکردوست که فعالیت گستره ده ای در صفحات اجتماعی دارد عکسهای خود را که در سفر به ونیز ایتالیا داشته منتشر کرده که در ادامه میبینید.

الناز شاکردوست به دلیل بازی در فیلم رسوایی که پر فروش ترین فیلم سال 92 بود توانست عنوان سودآورترین بازیگر زن را به دست آورد. الناز شاکردوست در دو فیلم رسوایی و بوی گندم ایفای نقش کرد که در مجموع هفت میلیارد و 187 میلیون تومان فروخت.الناز شاکردوست در سال 93 بدل به یکی از بازیگران کم کار سینما شد.

 

 

خبرداغ : لیلا حاتمی|عکس لورفته در آغوش مرد فرانسوی +عکس و بیوگرافی

 

 

 

Image result for الناز شاکردوست

الناز شاکردوست که فعالیت گستره ده ای در صفحات اجتماعی دارد الناز شاکردوست که این روزها در ایتالیا به سر میبرد عکس های زیر را در در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته:

 


شاکردوست در ایتالیا الناز شاکردوست در ایتالیا

الناز شاکردوست در سال 1383 با بازی در فیلم گل یخ به کارگردانی کیومرث پوراحمد به سینما وارد شد. شاکردوست در فیلم هایی مانند مجردها، عروس فراری ، قتل آنلاین ، چه کسی امیر را کشت ، چند می گیری گریه کنی ، بی وفا ، قاعده بازی ، خدا نزدیک است ، باد در علفزار می پیچد ، کیش و مات ، تو و من ، رسوایی ، بوی گندم ، آتیش بازی و تابو بازی کرده است.

الناز شاکردوست در ونیز

الناز شاکردوست در ونیز

تب سفر به کشورهای مختلف اروپایی و انتشار عکس های آن در بین بازیگران بسیار داغ است. چندی پیش لیلا بلوکات و بهاره رهنما نیز عکس هایی را در این رابطه منتشر کردند. در ادامه عکسهای جدید الناز شاکردوست را در ایتالیا میبینید.

الناز شاکردوست در ایتالیا

الناز شاکردوست

عکس الناز شاکردوست در ایتالیا

شاکردوست در رم

ونیز

بازیگر زن در ایتالیا

میز صبحانه الناز شاکردوست در رم

میز صبحانه الناز شاکردوست در رم

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه