شمانیوز

شقایق فراهانی فرزند بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم نیا، و خواهر بزرگتر گلشیفته فراهانی، بازیگران سینما و تلویزیون میباشد. شقایق فراهانی در مصاحبه ای جنجالی از خجالت بهاره رهنما در امد .

شقایق فراهانی متولد 2 مرداد 1351 در تهران  بازیگر ایرانی است. شقایق فراهانی دیپلم گرافیک را از هنرستان هنرهای تجسمی گرفته و فارغ التحصیل نقاشی از دانشگاه آزاد اسلامی است.

شقایق فراهانی فرزند بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم نیا، و خواهر بزرگتر گلشیفته فراهانی، بازیگران سینما و تلویزیون میباشد. 

انتقاد تند و حمله بی سابقه شقایق فراهانی  به بهاره رهنما را در ویدیوی زیر ببینید : 

 

خبرداغ : الناز شاکردوست|عکسهای جنجالی دربغل بازیگرمرد +عکس وبیوگرافی

 

عکس تینا پاکروان و شقایق فراهانى در کنار مرجان شیرمحمدى

 

زندگی   شقایق فراهانی

 

شقایق فراهانی فرزند بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم‌نیا، و خواهر گلشیفته فراهانی، بازیگران سینما و تلویزیون است.

 

شقایق فراهانی در کودکی همراه پدر و مادرش (بهزاد فراهانی و فهیمه رحیمی نیا) به بازی در تئاتر پرداخت.

 

با حضوری کوتاه در فیلم « لیلا » به سینما آمد اما تنها در فیلم « چتری برای دو نفر » توانست توانایی های خود را به نمایش بگذارد. بازی او در این فیلم کاملا بر بازی بازیگران مقابلش – رضا کیانیان و هدیه تهرانی – برتری دارد.

 

با بازی خوبش در فیلم « پروانه » در سطح بین المللی هم توانست موفق شود.

 

شقایق فراهانی,بیوگرافی شقایق فراهانی

 

شقایق فراهانی فرزند بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم‌نیا، بازیگران سینما و تلویزیون است

 

شقایق فراهانی در خانواده‌ای رشد کرده که هنر و اهمیت به آن یکی از اولویت‌های اصلی بوده و تک‌تک‌ اعضای این خانواده در عرصه‌های هنری، به مدارج بالایی رسیده‌اند. او که فرزند و تربیت‌شده اساتیدی چون استاد بهزاد فراهانی و استاد فهمیه رحیم‌نیا می‌باشد، خودش در 20سالگی مادر شده است و حالا سال‌هاست که در کنار هنر بازیگری، هنر مادرشدن را نیز در زندگی‌اش به نمایش گذاشته. صحبت‌های او درباره کار، خانواده و زندگی بسیار جذاب و دوست‌داشتنی است.

 

متفاوت و باورپذیر

 

شقایق فراهانی:  بدون شک خیلی از دوستان و همکاران من در عرصه بازیگری دوست دارند در نقش‌های متفاوت از کارهای قبلی‌شان حضور داشته باشند چرا که کلیشه شدن برای هیچکس خوشایند نیست. من هم دوست دارم نقش‌های متفاوتی بازی کنم و از طرف دیگر دوست دارم نوع بازی‌ام برای مخاطب باورپذیر باشد. این موضوع را قبلا هم گفته‌ام که اگر مخاطب هنگام تماشای فیلم این حس را داشته باشد که من برایش فقط نقش بازی می‌کنم، من شکست خورده‌ام!

 

از غم نان تا عشق

 

من کارهای متعددی را بازی کرده‌ام که بیشترشان را دوست دارم. جاهایی بوده که به عللی مانند همان غم ‌نان معروف یا رودربایستی رفته‌ام سر یک فیلم اما نمی‌توانم بگویم همه کارهایم را این‌طوری انتخاب کرده‌ام. خیلی از کارهایی را که بازی کرده‌ام واقعا دوست دارم و برای‌شان زحمت کشیده‌ام.

 

الگویی برای همیشه

 

شقایق فراهانی:  در میان بازیگران، چهره‌های مختلفی بوده‌اند که هنر و توانایی‌های‌شان را قبول داشتم ولی چندان به این مساله که الگویی داشته باشم، فکر نکرده‌ام. بازیگر باید خودش باشد؛ نه حتی کپی خوب یک نمونه قبلی. اصلا زیبایی بازیگری به همین تنوع آن است نه تکرار شدن‌های متوالی. با این ‌همه سوسن تسلیمی را یکی از بهترین‌ها می‌دانم که حتی سال‌ها بعد از آنکه در سینمای ما حضور ندارد اما هنرش مانند اثری پررنگ و تازه در بازیگری می‌درخشد.

 

شقایق فراهانی در خانواده‌ای رشد کرده که هنر یکی از اولویت‌های اصلی آنها بوده

 

زنان سرزمین من

 

به زن‌های مهمی که در سینما اثرگذار بوده‌اند احترام می‌گذارم. به نظرم خود ما باید به ارزش زن اضافه کنیم. من هر نقشی را بازی نمی‌کنم و در زندگی هم به زن بودن خودم افتخار می‌کنم. از اینکه بروم در کاری یک زن بی‌تاثیر و خنثی باشم حذر می‌کنم و دوست ندارم زن را چیزی در حد گلدان و مبل و... در صحنه پایین بیاورم که تاثیری در فیلم ندارد و فقط ابزار است. برای همین زنانی را که در سینما برای رشد جایگاهشان تلاش کرده‌اند دوست دارم و به آنها احترام می‌گذارم؛ چه بازیگر، چه کارگردان، چه نویسنده، چه در هر رشته دیگری که کار کرده‌اند.

 

به دنبال استعداد

 

در خانه ما هر کسی استعدادش در زمینه‌ای بیشتر بود. برادرم در طراحی و نقاشی و من هم در بازیگری. برای همین وقتی می‌خواستیم وارد فضای بازیگری شویم، پدر و مادرم با حضور ما در سینما و این رشته خیلی موافق نبودند. البته در نهایت آدم‌ها خودشان مسیر خودشان را پیدا می‌کنند و اتفاق‌های خوبی را تجربه می‌کنند، چیزی که شاید در آن سال‌ها برای من کمتر رخ داد.

 

مادری کم سن و سال

 

شقایق فراهانی:  مادر شدن از آن حس‌هایی است که تا تجربه نکنید نمی‌توانید درباره‌اش صحبت کنید. این اتفاق بزرگ‌ترین اتفاق در زندگی یک زن است. من خیلی زود و در 20 سالگی مادر شدم و بابت آن بسیار خوشحالم. شما با آمدن فرزند چیزهایی را به دست می‌آورید که با هیچ‌چیز در دنیا قابل مقایسه نیست. من در زندگی به لحظات سختی رسیدم که اگر وجود پسرم، سام نبود واقعا نمی‌توانستم تحمل کنم. جالب است که مادر شدن، یک دفعه شما را بزرگ می‌کند و من آن زمان حس نمی‌کردم 20 ساله هستم.

 

به خاطر پسرم

 

بی‌شک جاهایی بوده که من نتوانستم آن‌طور که باید برای سام مادری کنم اما این در زندگی همه روی می‌دهد و نمی‌توان گفت صرفا زنان بازیگر یا مردان بازیگر در مورد بچه‌های خود کوتاهی می‌کنند. به دنیا آوردن یک بچه آن‌قدر مسوولیت بزرگی است که شما همیشه نگرانید نتوانید درست از پس آن بربیایید. من گاهی نتوانستم خواسته‌های به‌جای پسرم را انجام دهم اما سعی کرده‌ام به اشکال دیگر، این نبودن‌ها را جبران کنم.

 

بازیگران لوکس و پولدار

 

 بازیگری همیشه برای خیلی از مردم یک مرحله از ترقی مالی به حساب آمده که فکر می‌کنند بازیگرها پول‌های آنچنانی و خانه‌های لوکس و زندگی اشرافی دارند. اما واقعا درصد کمی از جامعه بزرگ هنری از خودشان خانه دارند. عده زیادی از آنها حتی هنوز بعد از سال‌ها مستاجر هستند و اگر اتفاقی برای‌شان بیفتد یک بیمه ساده هم ندارند. فکر می‌کنید چند بازیگر پشتوانه مالی خوبی دارند که اگر در سال به هر علتی کاری به آنها پیشنهاد نشد به راحتی و با آرامش و بی‌دغدغه زندگی خود را سپری کنند. ما درست برعکس جهان رفتار می‌کنیم و هنرمندان‌مان فقط یک ظاهر لوکس دارند.

 

پذیرفتن واقعیت‌ها

 

شقایق فراهانی:  باید منطقی صحبت کنم و واقعیت‌ها را بگویم. من هم مانند هر مادر دیگری با فرزندم دچار چالش‌هایی شده‌ام و هیچکس نمی‌تواند بگوید که هرگز با فرزندش دچار مشکل نشده است ولی همیشه سعی کرده‌ام این چالش‌ها را مدیریت و آنها را برطرف کنم چرا که با از بین بردن هر مشکل، مهر میان مادر و فرزند بیشتر و محکم‌تر می‌شود

 

رهاتر از رهایی

 

نباید زندگی را سخت بگیریم. گاهی نباید به چیزهایی که داریم آن‌قدر وابسته شویم که نه‌تنها نبودشان بلکه حتی فکر نبودشان هم ما را آزار بدهد. خوب است کمتر خودمان را با زنجیرهای دست و پاگیری که اجازه نمی‌دهند لذت ببریم و راحت و آسوده نفس بکشیم، این طرف و آن‌طرف بکشیم. ما فقط یک‌بار به دنیا می‌آییم و باید تا آنجا که می‌شود خوب باشیم و خوب زندگی کنیم. خوب زندگی کردن فقط وابستگی‌ها و داشته‌های مادی نیست. باید عاشق بود. باید زندگی کرد و ارزش لحظه‌ها را درک کرد. باور کنید می‌شود بدون خیلی چیزها زندگی کرد و کمبودی هم حس نکرد.

 

دیدن زیبایی زندگی

 

آدمی نیستم که فقط غر بزنم و از بدی چیزها بگویم. اینکه خوبی‌های اتفاقات دوروبرمان را نبینیم و فقط به بدی‌های آن فکر کنیم باعث می‌شود نتوانیم از زندگی لذت ببریم. زندگی پر از چیزهای خوبی است و ما گاهی آنقدر مشغول بدی‌ها و غم‌هایش می‌شویم که آنها را نمی‌بینیم؛مثلا درباره همین فضاهای مجازی، من همان‌قدر که از فضای مجازی لذت می‌برم و چیز یاد می‌گیرم، می‌توانم در آن نقایص را ببینم و آن را رد کنم. مهم این است که ما چگونه رفتار می‌کنیم. همه چیز آنقدرها بد نیست که تصور می‌کنیم.

 

ماجرای پشت و خنجر

 

شقایق فراهانی:  به نظرم بعضی حرف‌هایی که گفته می‌شود و بعضا خود دوستان سینمایی عنوان می‌کنند، مصداق بارز خیانت کردن است. اینکه درباره پشت ‌صحنه سینما حرف‌های بدی بزنیم که اعتماد خانواده‌ها و مردم نسبت به آن از بین برود بسیار ناجوانمردانه است. خودمان که نباید به خودمان از پشت خنجر بزنیم. اینکه اتفاقات بد و بزه‌ها را فقط مختص یک کار بدانیم و طوری وانمود کنیم که اجر و زحمت شبانه‌روزی یک‌ عده کثیری از بین برود، حمایت از سینما و حرف حق زدن نیست. بهتر است قبول کنیم که اگر در عرصه‌ای به جایی نمی‌رسیم می‌تواند از بی‌استعدادی خودمان باشد. نمی‌توان گفت هر کسی به موفقیت رسیده پول و رابطه‌ای پشت سرش بوده است.

 

شقایق فراهانی,بیوگرافی شقایق فراهانی

 

شقایق فراهانی در کودکی همراه پدر و مادرش به بازی در تئاتر می پرداخت

 

      

 

فیلم‌ها   شقایق فراهانی

 

سینمایی

 

* پشت دیوار سکوت(۱۳۹۵)

 

* آزاد به قید شرط (۱۳۹۵)

 

* انزوا (۱۳۹۵)

 

* خانه کاغذی (۱۳۹۵)

 

* دعوتنامه (۱۳۹۵)

 

* نیمکت (۱۳۹۵)

 

* آبنبات چوبی (۱۳۹۴)

 

* دربست (۱۳۹۴)

 

* نقطه کور (۱۳۹۴)

 

* گذر موقت (۱۳۹۴)

 

* ارغوان (۱۳۹۳)

 

* افسونگر (۱۳۹۲)

 

*  به تهران خوش آمدید (۱۳۹۲)

 

* خانوم (۱۳۹۲)

 

* خواب زده‌ها (۱۳۹۲)

 

* رستاخیز (۱۳۹۲)

 

* سایه روشن (۱۳۹۲)

 

* کلاشینکف (۱۳۹۲)

 

* متروپل (۱۳۹۲)

 

* بی خداحافظی (۱۳۹۰)

 

* تجریش ناتمام (۱۳۹۰)

 

* خنده در باران (۱۳۹۰)

 

* گناهکاران (۱۳۹۰)

 

* باغ قرمز (۱۳۸۸)

 

* محاکمه در خیابان (۱۳۸۷)

 

* وقتی همه خوابیم (۱۳۸۷)

 

* دل‌شکسته (۱۳۸۷)

 

* دایناسور (۱۳۸۶)

 

* مظفرنامه (۱۳۸۶)

 

* مقلد شیطان (۱۳۸۵)

 

* مهمان (۱۳۸۵)

 

* نصف مال من، نصف مال تو (۱۳۸۵)

 

* راه طی شده (۱۳۸۴)

 

* صحنه جرم، ورود ممنوع! (۱۳۸۴)

 

* قلقلک (۱۳۸۴)

 

* شارلاتان (۱۳۸۳)

 

* پروانه‌ای در باد (۱۳۸۲)

 

* آدمک‌ها (۱۳۸۰)

 

* سیندرلا (۱۳۸۰)

 

* چتری برای دو نفر (۱۳۷۹)

 

* راز شب بارانی (۱۳۷۹)

 

* سمفونی تاریک (۱۳۷۹)

 

* شب‌های تهران (۱۳۷۹)

 

* شهرت (۱۳۷۹)

 

* صدای سخن عشق (۱۳۷۹)

 

 * طوطیا (۱۳۷۷)

 

* عشق کافی نیست (۱۳۷۷)

 

* مهره (۱۳۷۶)

 

* لیلا (۱۳۷۵)

 

سریال 

 

سال نام نقش کارگردان

 
۱۳۹۳ فوق سری سهیلا مهدی فخیم زاده
۱۳۹۳ انقلاب زیبا مانیا تهرانی بهرنگ توفیقی
۱۳۹۲ ماتادور هانا فرهاد نجفی
مادرانه مریم زمان جواد افشار
۱۳۸۳ کلاه پهلوی مه لقا ضیاءالدین دری
۱۳۸۲ آخرین آواز ققنوس آناهیتا مسعود تکاور
۱۳۸۰ خانه پدری سارا فریدون حسن پور

      

 

تصاویر  شقایق فراهانی

 

 شقایق فراهانی,بیوگرافی شقایق فراهانی

 

  تصاویر شقایق فراهانی

 

پدر و مادر شقایق فراهانی

 

شقایق فراهانی و پدر و مادرش

 

 شقایق فراهانی,بیوگرافی شقایق فراهانی

 

 بیوگرافی شقایق فراهانی+  تصاویر شقایق فراهانی

 

 شقایق فراهانی,بیوگرافی شقایق فراهانی

 

  تصاویر شقایق فراهانی

 

پدر و مادر شقایق فراهانی

 

شقایق فراهانی و پسرش سام

 

 شقایق فراهانی,بیوگرافی شقایق فراهانی

 

  بیوگرافی شقایق فراهانی+  تصاویر شقایق فراهانی

 

پدر و مادر شقایق فراهانی

 

تصاویر شقایق فراهانی و پسرش سام

 

شقایق فراهانی,بیوگرافی شقایق فراهانی

 

 تصاویر شقایق فراهانی

 

 بهاره رهنما در 10 آذر سال 1352 در هزاوه از توابع استان مرکزی متولد شد. وی لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است.

 

بهاره رهنما در کنار مادر و دخترش

 

بهاره رهنما و مادر و دخترش

 

او همسر پیمان قاسم خانی نویسنده سینما و جاری(زن برادر شوهر) شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. او یک دختر به نام پریا قاسم خانی دارد. پریا تجربه حضور در تئاتر پنجره ها و فیلم سینمایی بانو را دارد. 

 

بهاره رهنما وخانواده اش  

 

بهاره رهنما و همسرش و دخترش  

 

بهاره رهنما و همسرش

 

امیرخسرو همسر بهاره رهنما در کنار هم

 

بهاره رهنما جاری(زن برادر شوهر) شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. بهاره رهنما از معدود بازیگرهایی است که تحصیلات بالایی در حد دانشگاهی دارد و شاید به همین خاطر در عرصه سینما و تلویزیون کم کار است.

 

دختر بهاره رهنما در کنار مادرش

 

بهاره رهنما در کنار دخترش در باغ موزه نگارستان

 

برای اولین بار با فیلم افعی به سینما آمد. سپس با همسرش در فیلم عاشقانه بازی کرد. او در سال 1380 بازی در یک فیلم کمدی نان و عشق و موتور هزار را تجربه کرد که نشان از توانایی او در زمینه فیلمهای کمدی داشت.

 

بهاره رهنما در کنار همسرش

 

بهاره رهنما در کنار همسرش - اربعین حسینی

 

فیلم شناسی بهاره رهنما

 

نام فیلم های بهاره رهنما

 

از نمایش تا نویسندگی بهاره رهنما

 

فیلم های سینمایی که بهاره رهنما در آن ها بازی کرده است :

 

 • 1397 آقای آسانسور
 • 1396 آینه بغل
 • 1395هشتگ
 • 1395 خوب، بد، جلف
 • 1395 آس و پاس
 • 1393 360 درجه
 • 1392 طبقه حساس
 • 1392 آشنایی با لیلا
 • 1390 بچگیتو فراموش نکن
 • 1390 خنده در باران
 • 1389جرم
 • 1389 زنان ونوسی، مردان مریخی
 • 1389 زن ها شگفت انگیزند
 • 1389 هرچی خدا بخواد
 • 1389 ورود آقایان ممنوع
 • 1388 عروسک
 • 1388بعد از ظهر سگی سگی
 • 1388پوپک و مش ماشاالله
 • 1388سن پطرزبورگ
 • 1388 ورود زنده ها ممنوع
 • 1387چارچنگولی
 • 1387    ده رقمی
 • 1386توفیق اجباری
 • 1386 دایره زنگی
 • 1383شبانه
 • 1381گاوخونی
 • 1380نان و عشق و موتور 1000
 • 1379بچه های بد
 • 1376بادام های تلخ
 • 1374 عاشقانه
 • 1374غزال
 • 1371افعی

 

بهاره رهنما

 

کارهای تلویزیونی بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون

 

فیلم های تلویزیونی که بهاره رهنما در آن ها بازی کرده است :

 

 • همسایه ها (1395)
 • کشیک قلب (1395)
 • غیرعلنی (1394)
 • خوب بد زشت (1393)
 • پژمان (1392)
 • خداحافظ بچه (1391)
 • چک برگشتی (1390)
 • گاوصندوق (1388)
 • مأمور بدرقه (1387)
 • مرد هزار چهره (1386)
 • کتاب فروشی هدهد (1385 بازیگر میهمان)
 • زیر زمین (1385)
 • من یک مستأجرم (1382)
 • روشنتر از خاموشی (1382)
 • پرونده های مجهول (1380)
 • داستان یک شهر2 (1379)
 • بازگشت به خانه (1375)
 • بچه مهندس (1397)

 

تله فیلم های بهاره رهنما

 

 • بازی به کارگردانی سروش صحت

 

فیلم های بهاره رهنما در شبکه نمایش خانگی

 

 • شام ایرانی (1390) به کارگردانی بیژن بیرنگ
 • ساخت ایران (1390)
 • شرف خانواده فاضل (1392)
 • ساخت ایران2(1396)

 

عکس بهاره رهنما در کنار سوگل طهماسبی

 

بهاره رهنما در کنار سوگل طهماسبی و نفیسه روشن

 

فیلم نامه های بهار رهنما

 

 • شبهای برره (یکی از نویسندگان)
 • باغ مظفر (یکی از نویسندگان)
 • شمس العماره (یکی از نویسندگان)

 

پروین قائم مقامی مادر بهاره رهنما

 

بهاره رهنما در کنار مادر بازیگرش

 

تئاتر های بهاره رهنما

 

 1. 1397 - بلافیگورا (کارگردان سعید دشتی)
 2. 1396 - اپراتور نسل چهارم (کارگردان باقر سروش)
 3. 1396 - خورشیدهای همیشه (بازیگر، کارگردان و یکی از نویسندگان به همراه امیرعلی رادی، زهرا اسماعیل زاده)
 4. 1396 - آرامش زن زیبایی است که شوهر دارد (نویسنده و بازیگر) - کارگردان:امیرحسین اسانی
 5. 1396 - دیگری (کارگردان و بازیگر)
 6. 1396 - سونات پاییزی - کارگردان:جلال تهرانی
 7. 1395 - حرفه ای - کارگردان:رضا کیانیان
 8. 1395 - زنانی که به بزها خیره شده اند - کارگردان:ایوب آقاخانی
 9. 1395 - دوباره اون آهنگ رو بزن سم - کارگردان:داوود بنی اردلان
 10. 1394 - عامدانه، عاشقانه، قاتلانه - نویسنده و کارگردان:ساناز بیان
 11. 1394 - انگار در چشم های تو اسب می دود - نویسنده:سهراب حسینی- کارگردان :طاها ذاکر
 12. 1393 - تو دهنتُ می بندی یا من؟ (نویسنده و بازیگر) - کارگردان:داوود بنی اردلان
 13. 1393 - نمایش اسپانیایی - کارگردان:شیوا اردویی
 14. 1393 - آرسنیک و تور کهنه - کارگردان:حسین پارسایی
 15. 1393 - دورهمی زنان شکسپیر (بازیگر، نویسنده و کارگردان)
 16. 1393 - با من بستنی می خوری؟ (بازیگر و کارگردان)
 17. 1392 - بادی که تو را برد‚ مرا خشک کرد - کارگردان:علی نرگس نژاد
 18. 1392 - پسران آفتاب - کارگردان:سیامک صفری
 19. 1391 - غبار - کارگردان:بهاره رهنما
 20. 1391 - چشم هایی که مال توست - کارگردان:نسیم ادبی
 21. 1391 - این تابستان فراموشت کردم - کارگردان:بهاره رهنما
 22. 1391 - خیال های جاده جاجرود - تهران - کارگردان:غزاله معتمد
 23. 1391 - گروتسکی بر تبارشناسی دروغ و تنهایی - کارگردان:سجاد افشاریان
 24. 1390 - تراس - کارگردان:محمدرضا خاکی
 25. 1390 - فیل - کارگردان:بهناز نازی
 26. 1390 - می خواهم با میوسوو ملاقات کنم - کارگردان:محمود عزیزی
 27. 1388 - هاملت با سالاد فصل - کارگردان:هادی مرزبان
 28. 1387 - خدای کشتار - کارگردان:علیرضا کوشک جلالی
 29. 1384 - پنجره ها - کارگردان:فرهاد آییش
 30. 1379 - تله تئاتر پیش از آشنایی
 31. 1375 - تله تئاتر «ای نسیم باران»

 

پدر بهاره رهنما

 

جشن تولد  پدر بهاره رهنما

 

کتاب های بهاره رهنما

 

 • پای به جاده زدن ،نشر نگاه 13٩٦
 • زن باران، نشر نگاه، 1394
 • مالیخولیای محبوب من، نشر نگاه،1392
 • ماه هفت شب، نشر نگاه 1389
 • چهار چهارشنبه و یک کلاه گیس، نشر چشمه، 1388

 

عکس دختر بهاره رهنما

 

دختر بهاره رهنما در کنار مادرش

 

بهاره رهنما طبقه حساس

 

بهاره رهنما در فیلم سینمایی طبقه حساس

 

هنرنمایی بهاره رهنما در افعی

 

جمشید هاشم پور و بهاره رهنما در فیلم افعی

 

بازی بهاره رهنما در هشتگ

 

حدیث فولادوند در کنار نیوشا ضیغمی و بهاره رهنما در هشتگ

 

مهران مدیری و بهاره رهنما

 

مهران مدیری و بهاره رهنما در دایره زنگی

 

بهاره رهنما در همسایه ها

 

نعیمه نظام دوست و بهاره رهنما در پشت صحنه سریال هم سایه ها

 

بهاره رهنما در سریال همسایه ها

 

سمانه پاکدل و بهاره رهنما بازیگران سریال همسایه ها

 

بهاره رهنما در آینه بغل

 

بهاره رهنما در سینمایی آینه بغل

 

سن پترزبورگ با بازی بهاره رهنما

 

سن پترزبورگ با بازی پیمان قاسم خانی و بهاره رهنما

 

همسر جدید بهاره رهنما

 

همسر دوم بهاره رهنما امیر خسرو

 

بهاره رهنما میهمان دورهمی

 

مهران مدیری و بهار رهنما در برنامه دورهمی

 

شقایق دهقان و بهاره رهنما

 

آزاده نامداری و شقایق دهقان در مراسم عروسی بهاره رهنما

 

بهاره رهنما و همسرش

 

بهاره رهنما در کنار همسرش در حرم امام رضا

 

بهاره رهنما لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است.

 

 بیوگرافی کامل بهاره رهنما,بهاره رهنما

 

عکس همسر سابق بهاره رهنما و دخترش

 

بهاره رهنما همسر سابق پیمان قاسم خانی بود و دختری به نام پریا قاسم خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر پنجره‌ها و فیلم سینمایی بانو را دارد.

 

 بیوگرافی کامل بهاره رهنما,بهاره رهنما,

 

 شقایق دهقان و بهاره رهنما

 

بهاره رهنما جاری(زن برادر شوهر) شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون می‌‌باشد. بهاره رهنما از معدود بازیگرهایی است که تحصیلات بالایی در حد دانشگاهی دارد و شاید به همین خاطر در عرصه سینما و تلویزیون کم کار است. رهنما در عرصه نویسندگی نیز فعالیت دارد و همچنین وی از معدود هنرمندانی است که وبلاگ می‌‌نویسد.

 

ازدواج مجدد بهاره رهنما

 

بهاره رهنما در تاریخ 96/6/4 با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. مراسم ازدواج مجدد بهاره رهنما جزئیات جالبی داشت. ماشین عروس بهاره رهنما بی ام و شاسی بلند ایکس3 بود! روی کارت عروسی بهاره رهنما، شعری از سیمین بهبهانی نوشته شده بود.

 

جدیدترین تصاویر بهاره رهنما:

 

 بیوگرافی کامل بهاره رهنما,بهاره رهنما

 

 پدر و مادر بهاره رهنما

 

 بهاره رهنما,عکس بهاره رهنما,بیوگرافی بهاره رهنما

 

 عکس بهاره رهنما و بهنوش بختیاری

 

 عکس بهاره رهنما,عکسهای جدید بهاره رهنما,بیوگرافی بهاره رهنما

 

 عکس های جدید بهاره رهنما

 

 دختر بهاره رهنما,عکس بهاره رهنما,عکسهای جدید بهاره رهنما

 

 عکس بهاره رهنما

 

 بهاره رهنما و همسرش,عکس های بهاره رهنما,بیوگرافی بهاره رهنما

 

مهراب قاسم خانی، بهاره رهنما و دخترش

 

 بهاره رهنما,بیوگرافی بهاره رهنما,عکس های بهاره رهنما

 

 عکس بهاره رهنما و نفیسه روشن

 

 عکس بهاره رهنما,عکسهای بهاره رهنما,عکسهای جدید بهاره رهنما

 

عکسهای جدید بهاره رهنما

 

 جدیدترین عکس های بهاره رهنما

 

عکس بهاره رهنما و همسر دومش امیر خسرو عباسی

 

 جدیدترین عکس های بهاره رهنما

 

عکس بهاره رهنما و همسرش

 

 همسر جدید بهاره رهنما

 

ماشین عروس بهاره رهنماو همسرش دومش

 

 همسر جدید بهاره رهنما

 

  

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

 • ناشناس

  درود بر شما خانم فراهانی واقعیتارو باید یه روزی گفت.