شمانیوز

معاون وزیر کشور اوکراین شنبه شب از قتل یکی از قانون‌گذاران این کشور با شلیک گلوله در دفتر کارش خبر داد.

معاون وزیر کشور اوکراین شامگاه شنبه از قتل مشکوک یکی از قانونگذاران و نماینده مجلس این کشور به ضرب گلوله خبر داد.به نوشته خبرگزاری «رویترز» «آنتون گراشچنکو» معاون وزیر کشور اوکراین در پستی در فیسبوک نوشت ، یک نماینده مجلس اوکراین روز شنبه به ضرب گلوله در دفتر کارش به قتل رسید.گراشچنکو در فیسبوک نوشت: «جسد "والریایی داویدنکو" قانونگذار و نماینده مجلس اوکراینی در حالی که با شلیک گلوله به سر در سرویش بهداشتی به قتل رسیده بود، در دفتر کارش پیدا شد.» داویدنکو نماینده مجلس از ماه می (فروردین) ۲۰۱۳ تا مارس (اسفند) ۲۰۱۴ ، معاون وزیر کشاورزی و مواد غذایی اوکراین بود. وی در انتخابات پارسال پارلمان اوکراین یک نامزد مستقل بود.

به گزارش شمانیوز به نقل از برنا : به گفته این مقام ارشد اوکراینی، پلیس و مقامات دادگستری در حال تحقیق برای یافتن سرنخهایی در این زمینه هستند. تاکنون هیچ شخص یا گروهی مسئولیت این قتل را به عهده نگرفته است.

«ولودیمیر زلنسکی» رئیس‌جمهور اوکراین چندی قبل گفته بود که قصد دارد پارلمان این کشور را منحل کند تا بتواند کرسی‌هایی که همچنان در اشغال وفاداران به دولت قبلی اوکراین است را از آن خود کند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه