شمانیوز

بیوگرافی جوهر توکتاش فوتبالیست ترکیه ای که پسرش را به علت بیماری کرونا خفه کرد را به همراه جزئیات در ادامه این بخش مشاهده نمایید.

بازیکنی که در لیگ آماتور ترکیه بازی می‌کرد پسر ۵ ساله خود را به خاطر مشکوک بودن به ویروس کرونا خفه کرد و به حبس مادام‌العمر محکوم شد.  جوهر توکتاش فوتبالیستی که در باشگاه Yildirimspor در لیگ آماتور ترکیه بازی می‌کرد دست به جنایتی عجیب زد که جامعه فوتبالی ترکیه را شوکه کرده است. او بعد از به قتل رساندن پسر ۵ ساله خود که مشکوک به ویروس کرونا بود، خود را به پلیس معرفی کرد و بلافاصله دادگاه او را به حبس مادام‌العمر محکوم کرد. این بازیکن ۳۳ ساله ۱۱ روز بعد از ارتکاب جنایت خود را به پلیس معرفی و اعتراف به این قتل کرد. او گفت: پسرم مشکوک به ویروس کرونا بود. درجه حرارت او بالا بود و سرفه‌های شدیدی داشت. و من به خاطر مشکوک بودن وی به ویروس کرونا به‌وسیله یک بالش او را خفه کردم.

به گزارش شمانیوز به نقل از شبونه : او تاکید کرد که پسرش را به بیمارستان رساند اما پزشکان نتوانستند که او را نجات دهند. این فوتبالیست ترکیه‌ای درباره دلیل این جنایت گفت که پسرش را از بدو تولد دوست نداشت و به هنگام تولد او در بیمارستان دچار عارضه عصبی شده است.

 

حالا خبر رسیده که به دلیل مبتلا شدن فرزند ۵ ساله اش به بیماری کرونا اقدام جنون آمیزی انجام داده و با بالش او را خفه کرده است این فوتبالیست جوان که گفته می شود مشکل روانی نیز داشته است ۳۳ سال سن دارد اینک در یکی از باشگاه‌های دست ۳ در ترکیه بازی می کند.

 

Ra0QOG5epkAo

 

پسرش را  به علت بیماری کرونا خفه کرد

زمانی که متوجه می شود فرزندش علائم بیماری کرونا را دارد و سرفه میکند او را با بالش خفه کرده و بعد از مدتی خود را به پلیس معرفی کرده است

 

دادگاه ترکیه این مرد را مادام العمر به زندان انداخته و گفته می شود که برای او بخششی در نظر نگرفته شده است.

توکتاش بعد از گذشت ۱۱ روز از قتل پسر، خود را به پلیس معرفی و اعتراف به این قتل کرد. او گفت: پسرم مشکوک به ویروس کرونا بود. درجه حرارت او بالا بود و سرفه‌های شدیدی داشت. به وسیله یک بالش او را خفه کردم.

او تاکید کرد که پسرش را به بیمارستان رساند اما پزشکان نتوانستند که او را نجات دهند.

 

انگیزه قتل توسط فوتبالیست ترکیه ای

این فوتبالیست ترکیه‌ای درباره دلیل این جنایت گفت که پسرش را از بدو تولد دوست نداشت و به هنگام تولد او در بیمارستان دچار عارضه عصبی شده و به ایبن علت اقدام به قتل وی گرفته است

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه