شمانیوز
کد خبر : 950067

رومینا در آخرین ویدئویی که در اینستاگرامش به نمایش گذاشت، در حال خندیدن و قهقه زدن دیده می شود. گویا از زندگی اش راضی است.

رومینا اشرفی در آخرین ویدئویی که در اینستاگرامش به نمایش گذاشت، در حال خندیدن و قهقه زدن دیده می شود. گویا از زندگی اش راضی است.


 

رومینا در آخرین ویدئویی که در اینستاگرامش به نمایش گذاشت، در حال خندیدن و قهقه زدن دیده می شود. گویا از زندگی اش راضی است.  رومینا 13 ساله یکی از روستازادگان حوالی تالش بود که بر اثر ضربات داس کشته شد. ماجرا از این قرار بود که رومینا و دوست پسرش توافق می کنند که زندگی مستقلی را شروع کنند. بنابراین رومینا به خاطر رسیدن به معشوق از خانه رفت تا ازدواج کند اما ازدواجرومینا و دوست پسرش مورد رضایت پدرش نبود. پدر رومینا خیلی تلاش کرد او را برگرداند اما موفق نشد در نهایت با وساطت نزدیکان و مادرش به رومینا را راضی به بازگشت کرد. اما در زمانی که رومینا خواب بود با داس به سراغ او رفت و رومینا را به قتل رساند. پرونده رومینا و دوست پسرش در زمره موضوعات ناموسی تلقی می شود. رومینا و دوست پسرش اگر می دانستند چنین سرنوشتی پیدا می کنند هرگز دست به چنین اقدامی نمی زدند.

رومینا و دوست پسرش

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • زهرا

  از وقتی این خبرو خوندم کلا حالم بده
  اشکم ناخودآگاه میاد آقای روحانی احساسات یک ملت جریحه دار شده کاری بکنید مطمعن باشید اگه حکم قتل فرزند هم قصاص بود اون مرد اینکارو نمی‌کرد مطمعن باش اینکارو نمی‌کرد چرا بهمن و نکشت چرا چرا؟
  چدن قتل بهمن قصاص داشت کاری بکنید.
  میتونید از احکام ثانویه استفاده کنید 😭😭😭😭😭😭

 • رشا

  شما فعلا برید املا کار کنید

 • ناشناس

  هاجر یوسفی روشن

آنچه دیگران میخوانند :
  
  روی خط رسانه