شمانیوز
کد خبر : 950298

گفته می‌شود یکی از مسئولان باشگاه استقلال اقدامات لازم برای بازگرداندن استراماچونی را انجام نداده است.

به گزارش شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان : آذرماه سال گذشته در حالی که استقلال روی دور برد قرار گرفته و پس از مدت‌ها به صدر جدول رسیده بود، آندره آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی و موفق آبی پوشان به دلیل نارضایتی از بدعهدی مسئولان باشگاه و پرداخت نشدن  مطالباتش، ایران را ترک کرد و دیگر حاضر به ادامه همکاری با استقلال نشد.  

در آن مقطع گفته می‌شد باشگاه استقلال از منابع مالی لازم برای پرداخت مطالبات استراماچونی برخوردار نیست و با وجود گذشته چند ماه هنوز هم مبلغ قرارداد استراماچونی به حسابش واریز نشده است.

در همین حال شنیده می‌شود اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیئت مدیره استقلال که کمی پس از رفتن سرمربی ایتالیایی، با هدف بازگرداندن استراماچونی به عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال انتخاب شد، چند فقره چک ۲۸ میلیارد تومانی حامی مالی باشگاه را در اختیار داشته است.  

این در حالی است که استراماچونی به دلیل مسائل مالی از استقلال جدا شد، اما اکنون رئیس هیئت مدیره آبی‌ها متهم شده که با وجود در اختیار داشتن چند فقره چک به ارزش ۲۸ میلیارد تومان، اقدامات لازم برای پرداخت مطالبات استراماچونی جهت بازگرداندن او به ایران را انجام نداده است.  

این شایعه در حالی مطرح شده که بیش از ۵ ماه از جدایی استراماچونی از استقلال گذشته است. خلیل زاده هنوز نسبت به این خبر واکنشی نشان نداده است.  

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه