شمانیوز

نگار فروزنده چهره جدیدش بعد از جراحی زیبایی ، بیوگرافی کامل نگار فروزنده به همراه عکسهای این بازیگر در نقشهای متفاوتش و عکسهای “نگار فروزنده” را در سایت شمانیوز ببینید.

نگار فروزنده چهره جدیدش بعد از جراحی زیبایی را مشاهده می کنید. نگار فروزنده  بازیگر سینما و تلویزیون در 3 تیر ماه سال 1357 در شمیران، تهران متولد شد. نگار فروزنده بعد از دریافت مدرک دیپلم با گذراندن دوره های آموزش بازیگری و کارگردانی زیر نظر استاد سمندریان کار سینمایی خود را شروع کرد. نگار فروزنده با فربد زمهریری ازدواج کرده است.

چهره جدید نگار فروزنده بعد از جراحی زیبایی +عکس

 

 

گفتگوی کوتاه با نگار فروزنده 
 
از چه سنی وارد حرفه بازیگری شدید؟
 
زمانی که 14 ساله بودم وارد دنیای بازیگری شدم و همیشه عاشقانه کارم را دوست داشتم و دارم. من زمان کمی را صرف این علاقه ام نکرده ام و همیشه همین حس دوست داشتن بوده که در کارها کمکم کرده است. وقتی تصمیمم برای ادامه این حرفه جدی شد در کلاس های مرحوم سمندریان شرکت کردم و مطالعه زیادی هم داشتم؛ در کنار اینکه با دوستانم دور هم جمع می شدیم و کار تئاتر انجام می دادیم.
 
پس چطور با وجود این همه اشتیاق، در این چند سال اخیر حضورتان در سینما و تلویزیون این قدر کم رنگ شده است؟
 
در این 20 سالی که کارم را شروع کرده ام اتفاق افتاده که در دوره هایی کم کار شده ام ولی این وضعیت موقتی بوده و پس از مدتی دوباره شرایط برای انجام کارهای خوب، برایم فراهم شده اما احساس می کنم رویه ای که دو، سه سال اخیر طی کرده ام با همیشه فرق دارد و اصلا خوشایند به نظر نمی رسد.
 
download
 
باتوجه به این وضعیت در این سال ها به داشتن حرفه دومی فکر نکرده اید؟
 
نه واقعا، چون همیشه این تصور را داشته ام که بازیگری حرفه اصلی من است و با وجود برد اندک مالی که دارد، تنها انتخابم است. مشکل اینجاست که همه فکر می کنند بازیگران درآمد های بالایی دارند ولی این اتفاق فقط برای عده معدودی از بازیگران می افتد و بقیه آنها از نظر مالی در شرایط مناسبی نیستند مگر اینکه حرفه دیگری داشته باشند زیرا همین حداقل دستمزد هم در این روزها به ما پرداخت نمی شود مثلا من دو سال پیش در فیلمی بازی کردم و آن فیلم اکران هم شده اما تا به امروز هنوز دستمزدم را نگرفته ام.

 

با همه اینها برای شما که 20 سال است حرفه بازیگری را دنبال می کنید، فاصله گرفتن از کار سخت نیست؟
 
چرا اتفاقا سخت است. بخش زیادی از نوجوانی و جوانی من در این عرصه گذشته و تاثیری که این حرفه در زندگی شخصی هر بازیگر دارد، آنقدر پر کننده است که نمی توان برایش حتی قیاسی داشت اما واقعیت این است که وقتی می بینم کاری را از بین چندین پیشنهاد انتخاب کرده ام- چون فکر می کنم با توجه به عواملش خروجی خوبی داشته باشد- ولی در نهایت همان یک کار هم وقتی روی پرده سینما می رود آنقدر بد است که خودم هم حاضر نیستم آن را ببینم، ترجیح می دهم باز هم کمتر از آنچه در این دو، سه سال انتخاب کرده ام، انتخاب کنم.
 
 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • یحیی

    خوبه

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه