شمانیوز

ریحانه عامری دختر 22 ساله کرمانی است . که توسط پدرش به قتل رسید . پدر وی دستگیر شده است . هنوز دادگاه پدر ریحانه عامری برگزار نشده است .

ریحانه عامری  دختر 22 ساله کرمانی است . ریحانه عامری توسط پدرش به قتل رسید . پدر ریحانه عامری دستگیر شده است . هنوز دادگاه پدر ریحانه عامری برگزار نشده است .

به گزارش شمانیوز به نقل از ایسنا : دکتر "کوروش احمد یوسفی"  درباره قتل دختر جوان کرمانی به دست پدرش اظهار کرد: این قتل در پی اختلاف خانوادگی رخ داده است.

وی افزود: در پی این اختلاف و پس از جر و بحث صورت گرفته بین پدر و دختر، پدر در حین عصبانیت یک میله آهنی به سمت دخترش پرتاب کرده که با اصابت میله به سر دختر، باعث مرگ دختر می‌شود.

احمدیوسفی درباره شایعات فضای مجازی درباره نحوه قتل دختر جوان توسط پدرش با تبر بیان کرد: مطالب عنوان شده در فضای مجازی کذب بوده و در این حادثه دختر به دلیل ضربه میله آهنی که بر سرش وارد شده، فوت کرده است.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمان در پاسخ به اینکه آیا پدر این خانواده دچار اعتیاد بوده است؟ گفت: خیر. این فرد سالم بوده و هیچگونه مشکلی و یا اعتیادی نداشته است.

وی افزود: مقتول دختر خانمی 22 ساله بوده و اکنون پدر وی نیز در بازداشت پلیس به سر می‌برد.

 

جدیدترین جزئیات از پرونده قتل ریحانه عامری به دست پدرش

 

قتل دختر جوان توسط پدر عصبانی

پلیس استان کرمان، خبر کشتن دختر با تبر را در کرمان تکذیب کرد.

 معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمان با اشاره به کشته شدن یک دختر در کرمان گفت: خبر کشتن این دختر با تبر در کرمان صحت ندارد.

کوروش احمد یوسفی شبانگاه سه شنبه افزود: عصبانیت پدر، عامل قتل دختر بیست و دو ساله کرمانی شده است.

وی خاطرنشان کرد: شب گذشته 26 خردادماه اختلاف خانوادگی پدر و دختر و عصبانیت پدر موجب قتل دختر جوان شد.

وی با اشاره به این مطلب که در این حادثه، میله آهنی که توسط پدر و در عصبانیت پرتاب می شود با سر دختر برخورد کرده و موجب مرگ وی می شود تاکید کرد: پدر پشیمان از نتیجه عصبانیتش هم اکنون در بازداشت پلیس است. هنوز تکلیف پدر ریحانه عامری و حکم دادگاهش مشخص نیست ...

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه